Туристичний логотип Києва тепер у блокчейні

  • 20.9.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Новини

Ви можете використовувати логотип Києва на свій розсуд, якщо заздалегідь придбаєте на це права на маркетплейсі OpenSea. При цьому він повністю має юридичну силу. Використовувати інтелектуальну власність можна у розвитку будь-якого напряму свого бізнесу!

Туристичний логотип Києва тепер у блокчейні

Деталі

Туристичні права на логотип міста Київ — це інтелектуальна власність, яка є колекцією NFT та розміщена у вільному доступі на маркетплейсі OpenSea.

NFT надає повне юридичне право на використання туристичного логотипу Києва: в результаті ви можете застосовувати його для розміщення на ваших товарах або при просуванні послуг.

При покупці NFT, за фактом, ви укладаєте Ліцензійну Угоду.

НФТ створено за стандартом ERC721 на блокчейні Polygon Mainnet. Ви отримуєте смарт-контракт із вбудованою бізнес-логікою, внаслідок якої сам процес придбання та подальшого володіння туристичним логотипом Києва є повністю прозорим.

Строк дії угоди складає 2 роки з моменту придбання. Крім того, протягом цього періоду ви можете перепродати свої права або просто подарувати їх третій особі.

Як це здійснюється на практиці?

Якщо ви хочете реалізовувати свою продукцію з логотипом, достатньо придбати NFT на законних підставах. При цьому вам вдасться продати права в будь-який момент за умови незакінченого терміну дії Ліцензії.

Девіз проєкту

Ми змогли досягти демократизації ринку інтелектуальних прав шляхом об’єднання власності та блокчейну.

Раніше для придбання прав на користування інтелектуальною власністю були потрібні тижні переговорів та складання юридичних документів, але сьогодні цей процес займе у вас не більше 15 хвилин!

Корисні посилання:

Автор: Віктор Бондаренко, Head of Operations, TokenizationFactory, victor.b@tokenizationfactory.com

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання