Найкращі способи вивчити іноземну мову: 5 простих кроків

  • 18.9.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Новини

Якщо ви хочете вивчити іноземну мову, оскільки плануєте поїхати в іншу країну на відпочинок чи роботу, то, напевно, захочете дізнатися найкращий спосіб, що дозволяє швидко опанувати нові навички.

Є мови, які легко вивчити, але є такі, які можуть бути дуже складними, особливо якщо вони звучать інакше, ніж те, до чого ви звикли. Наприклад, німецька наповнена невимовними літерами і має незвичну вимову на відміну від слов’янських мов. У такому разі зверніть увагу на самовчителі. У будь-якому випадку мови можна вивчити швидко, звичайно, якщо ви знаєте, як саме їх вивчати.

Поколение iGEN

Якщо ви шукаєте найкращий спосіб вивчити іноземну мову, ось прості кроки, які допоможуть вам розпочати.

  1. Вивчіть новий алфавіт. Так, починати варто із самих азів, тобто з алфавіту. У деяких мовах алфавіт може трохи відрізнятися від латинської, але є й інші мовні групи. Фактично, у них використовується своя писемність чи символи. Це може бути складно, але, звичайно, якщо ви почнете з найпростішого і на якийсь час забудете про свою рідну мову, то зможете допомогти собі швидко поринути в іншу мову.
  2. Звертайте увагу на вимову. Ще одна проблема у вивченні нової мови – це вимова. Деякі слова у низці іноземних мов однієї мовної групи звучать дуже схоже. В інших мовах може бути свій спосіб вимови літер та слів. Найчастіше можна знайти невеликі підказки, які допоможуть запам’ятати, які літери вимовляються, а які є невимовними. У мовах, де для запису використовуються абсолютно незвичні для вас символи, наприклад, у китайській та корейській, може спрацювати такий прийом, як «кирилізація» слів. Іншими словами, на початковому етапі ви можете записувати іноземні слова звичними для Вас літерами, щоб їх було легко запам’ятовувати та вимовляти.
  3. Вивчіть найпростіші розмовні фрази. Запам’ятовування основних фраз – один із найпростіших способів вивчити іноземну мову. У міру вивчення ви можете розширювати свої знання про те, як вимовляти основні фрази та пропозиції, від вітань до загальних питань. Майте на увазі, що деякі мови чітко прив’язуються до ґендеру, і вам слід уникати звернення до чоловіка в жіночому роді чи навпаки. Це, зокрема, стосується російської, німецької чи іспанської мов. Звичайно, ніхто не буде з вас сміятися, якщо ви заплутаєтеся в закінченнях, але ці неточності можуть викликати непорозуміння, тому переконайтеся, що подібним деталям ви також приділяєте увагу.
  4. Навчайтеся за аудіо та відео. Завдяки сучасним технологіям ви можете користуватися відео- або аудіозаписами, які допоможуть вам у навчанні. Їх можна відтворювати стільки, скільки вам потрібно для чіткого розуміння та засвоєння. Однією з ключових переваг мультимедійних ресурсів є те, що ви можете переглядати уроки так часто, як захочете.
  5. Практикуйте разом з носієм мови. Один з найкращих способів вивчити іноземну мову – це регулярно практикуватися, особливо якщо ви маєте можливість спілкуватися з носіями мови. Звичайно, ця опція може бути обмежена, якщо ви не знаходитесь в країні, де люди розмовляють цією мовою щодня, але можна скористатися всесвітнім павутинням, щоб дистанційно спілкуватися з носіями мови. Таким чином ви зможете відточити свої навички та максимально швидко вивчити мову.

Є безліч способів вивчити нову мову, і вам залишається лише вибрати варіант, який вам оптимально підходить. Однак при регулярній практиці у використанні мови ви виявите, що лексика і граматика стають логічними та зрозумілими, а нові знання поступово набувають все більш чіткої форми.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання