Контакти

nash-ofis

Адреси наших офісів: Харків, Гімназична набережна, 24;
Харків, вул. Юри Зойфера, 3

Графік роботи: Пн-Пт з 9.00 до 18.00.

E-mail: info@mavr.ua

Тел.: +380676451078

Зв’язатися з нами

F.A.Q. агентства інтернет-маркетингу МАВР

Чому я повинен обрати саме вас?

Ми маємо 6 років досвіду роботи в сфері інтернет-просування, 11 років досвіду в копірайтинзі. Ті, хто вирішив співпрацювати з нами, залишаються з нашим агентством надовго та рекомендують нас своїм друзям та колегам.

Яка вартість ваших послуг?

Вартість послуг інтернет-маркетингу ми можемо назвати після спілкування з Вами, виходячи з Ваших цілей та об’єму робіт. Ми маємо унікальні умови для просування в пошукових системах та соціальних мережах.

Які гарантії потрапити в топ?

Ніхто не може гарантувати перше місце в результатах пошуку Google – це офіційна заява Google. Ми можемо гарантувати, що виконаємо свою роботу, використовуючи рекомендації для пошукових машин та білі методи розкрутки сайту.

Навіщо потрібен бриф?

Завдяки даним, що Ви надали в брифі, ми зможемо чітко скласти стратегію просування Вашої компанії. Це один із найважливіших моментів, до яких варто поставитися максимально серйозно та відповідально.

Як почати з вами співпрацювати?

Сповістіть про себе будь-яким зручним для Вас способом:

  • Залиште свою заявкуна сайті
  • Напишіть нам на пошту: info@vlada-rykova.com
  • Подзвоніть нам: +38 067 645 10 78

Ми зв’яжемося з вами, обговоримо мету, напрямок Вашого бізнесу, вартість робіт, надішлемо Вам бриф та угоду. Робота над Вашим проектом запускається після передплати у розмірі 50% від вартості всіх послуг.

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання