Максимально точне охоплення аудиторії
Нерекламный формат
Розширена аналітика
Ніяких ботів!

Просування в соціальних мережах від компанії МАВР

Нині, коли мова йде про просування в мережі продукту чи послуги, професіонали в якості одного з основних каналів комунікації розглядають соціальні мережі. Social Media Marketing, або SMM, включає різні методики просування в соцмережах, які є дуже важливим джерелом примноження цільової аудиторії. Велика кількість користувачів соціальних мереж, які обмінюються цікавою інформацією, обговорюють її, організовують спілки, надає вражаючі можливості для просування. Варто відмітити, що просування сайту в соцмережах значно відрізняється від інших видів маркетингу в Інтернеті через достатню складність та ціну. Таке просування потребує професійного підходу. Вартість його в соціальних мережах не може виражатися в оплаті певних одноразових послуг, бо це багаторівневий процес побудови репутації бренда й налагодження зв’язків із цільовою аудиторією.

Інфографіка з SMM

Для чого потрібне просування в соцмережах

Маркетингове агентство МАВР допомагає своїм клієнтам розв’язати ряд задач із допомогою SMM. Маючи багатий досвід у розкрутці сайтів та брендів у соціальних мережах, спеціалісти успішно використовують найновіші методики роботи в соціальних мережах, зосередившись на досягненні кінцевого результату – підвищенні прибутків замовників, брендингу. Існує кілька ефективних способів підвищити прибуток та стати запам’ятовуваним за допомогою соціальних мереж;

 • соцмережі є практично невичерпним джерелом для формування й збільшення бази Ваших потенційних клієнтів;
 • підтримуючи постійну комунікацію, Ви маєте можливість отримувати майже миттєвий зворотній зв’язок із цільовою аудиторією й оперативно коригувати свої маркетингові дії;
 • приваблення нової аудиторії, звичайно, призводить до збільшення продажів товарів та послуг;
 • користувачі соцмереж відрізняються більш високою лояльністю до бренда, а відсоток повторних покупок серед них значно вищий, ніж серед тих, хто прийшов на Ваш сайт із пошукових систем;
 • ваш бренд стає більш упізнаваним, що позитивно впливає на проведення наступних рекламних кампаній як в мережі, так і за допомогою інших каналів комунікації.

Вартість SMM просування включає в себе не тільки послуги маркетологів, а й витрати на рекламу в тематичних групах, контекстну рекламу в соціальних мережах, а також на проведення інших маркетингових заходів.

Переваги реклами в соціальних мережах

Реклама в соціальних медіа є достатньо ефективною не тільки через масовість аудиторії. Висока зацікавленість користувачів під час спілкування й особливості укладення горизонтальних зв’язків між людьми спричинили появу такого явища як вірусна реклама. Насправді, це така реклама, яка практично не потребує витрат га своє просування – цим займаються самі користувачі, активно розповсюджуючи ту чи іншу інформацію серед друзів. Створення успішної вірусної реклами є непростою справою, що вимагає значних витрат часу фахівців найвищого класу. Але й прибутки така реклама приносить значно вищі, ніж традиційна.

Як ми працюємо з SMM

Маркетингове агентство МАВР використовує власні напрацювання, а також досвід провідних SMM спеціалістів для просування сайтів чи брендів у соцмережах. Кожна рекламна кампанія в соціальних медіа є унікальною, вона залежить від конкретних завдань, особливостей вашого бізнесу та його цільової аудиторії, а також багатьох інших факторів. Проте є загальні правила роботи з SMM, яких ми дотримуємося в кожному проекті:

 • починаємо ми із вивчення конкурентного середовища та присутності Вашого бренда в соціальних мережах, визначаємо та вивчаємо цільову аудиторію (на цьому етапі дуже важливо отримати всю необхідну для маркетингових заходів інформацію про компанію; для того, щоб задокументувати цю інформацію і врахувати особливості бізнесу клієнта, використовується документ, що має назву бриф);
 • далі визначаємо мету та конкретні задачі, які ми ставимо перед собою для реалізації даної рекламної кампанії;
 • розробляємо загальну концепцію, ідею маркетингових заходів та способи притягнення більшої аудиторії;
 • визначаємо оптимальні варіанти майданчиків для ефективного просування Вашого проекту чи послуги;
 • створюємо та просуваємо спілки та інші сторінки в соціальних мережах;
 • здійснюємо підтримку та модерацію активності на сторінках брендів, а також у групах.

Також використовується таргетована реклама сторінок та спілок клієнтів, реклама в тематичних групах для збільшення нової аудиторії. Велику роль у приверненні уваги нових відвідувачів до Вашого сайту чи сторінки в соціальних мережах відіграє реклама з вірусним ефектом.

Інфографіка з SMM 2 етап робіт

З якими майданчиками співпрацює агентство МАВР

Ми працюємо з усіма популярними соціальними мережами, а також соцмережами професійного напрямку. Плюси таких майданчиків, як Інстаграм чи Facebook, у тому, що вони мають величезну аудиторію. Проте вони позбавлені деяких інструментів, які є на вузькоспеціалізованих ресурсах. Тому, розробляючи концепцію та план рекламної кампанії, ми враховуємо специфіку кожного клієнта, використовуємо ті майданчики, які краще підходять для вирішення поставлених завдань. У кожної соцмережі є свої нюанси, тому ціни на просування можуть сильно відрізнятися в залежності від Вашого бізнесу та мети рекламної кампанії.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові надати Вам консультацію з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

Скільки коштує просування в соціальних мережах

Вартість розкрутки в соцмережах може значно відрізнятися в залежності від мети рекламної кампанії. Чим амбіційнішими є цілі й масштабнішими очікувані результати, тим більший бюджет знадобиться для їх досягнення. Існують базові SMM послуги, ціни на які визначені в прайсі маркетингового агентства МАВР. Вони є основою для розрахунку вартості SMM просування для кожного Клієнта. Вартість базового пакета таких послуг зазвичай складає $150 та включає в себе всі мінімально необхідні заходи для просування в соціальних мережах. Такий пакет підійде таким компаніям, у яких уже побудовані комунікації в соціальних медіа, і вони потребують незначного покращення та підтримки. Якщо така вартість просування в соцмережі Вам буде здаватися високою, то задля порівняння можна ознайомитися з рівнем заробітних плат SMM-фахівців, які перевищують цю цифру мінімум у два рази. У випадку співробітництва з маркетинговим агентством МАВР Ви отримуєте послуги такого самого спеціаліста за меншу в два рази плату. Плюсом також є можливість швидко розширити рекламну кампанію, додати нові канали комунікації, скористатися іншими способами збільшення продажів, використовуючи наші ресурси.

Просування у Facebook та Інстаграм: схема роботи та ціни

Оскільки обидві ці найбільші в нашому регіоні соціальні мережі схожі за своєю структурою та відрізняються, скоріш за все, лише аудиторією, при просуванні на цих ресурсах ми використовуємо єдину схему:

 • реєструємо групи та сторінки, оформлюємо їх ( сюди відносимо оформлення групи, створення логотипа та контента для її наповнення);
 • здійснюємо підтримку груп і сторінок у відповідності з раніше укладеною концепцією рекламної кампанії;
 • розширюємо охоплення цільової аудиторії за допомогою реклами в інших групах, таргетованої реклами;
 • підвищуємо лояльність користувачів за допомогою різноманітних конкурсів та акцій.

Те саме, з урахуванням специфіки популярного відеохостинга, ми здійснюємо на YouTube. Ціна реклами в Facebook, Інстаграм, YouTube та інших соціальних медіа, залежить від багатьох факторів і дуже відрізняються від проекту до проекту. Головним критерієм, від якого ми відштовхуємося в розрахунку необхідних заходів для просування, є їх ефективність. А це означає, що ми націлені на максимальний результат при мінімальних витратах.

Як замовити рекламу в соціальних мережах?

Дізнатися детальніше наші ціни на SMM послуги можна, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом. Керівник відділу SMM проконсультує Вас щодо основних етапів просування Вашого бренда, компанії чи сайту в соціальних мережах. Для отримання максимального ефекту від просування Вашого бізнесу в соцмережах замовте також послуги інтернет-маркетингу від компанії МАВР.

Ціни на послуги SMM стартують від 200 дол.

Максимально точне охоплення цільової аудиторії, збільшення конверсій. Дізнайтеся якЗамовити послугу зараз
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку