Юзабіліті-аудит сайту
Оптимізація Google Мій бізнес
Розробка структури веб сайту

Розкрутка та просування сайтів в інтернеті

Одним із основних видів діяльності агентства інтернет-маркетингу МАВР є розкрутка сайтів у пошукових системах. Просування сайту (SEO) – це цілий комплекс різноманітних заходів, головною метою яких є вивід Вашого сайту на перші позиції пошукової видачі. Треба більше продажів? У такому випадку без SEO оптимізації Вам не обійтися. При потраплянні в першу 10-ку сайтів, які виводяться під час пошукового запиту системами Google та Яндекс, гарантовано збільшується відвідуваність Вашого сайту. І, якщо інші елементи Вашої маркетингової стратегії працюють добре, це , безсумнівно, призведе до блискавичного збільшення продажів.

Послуги в просуванні сайту в Google, Yandex

Ми використовуємо для розкрутки сайтів тільки ті методи, які довели свою ефективність і не несуть ризику яких-небудь санкцій з боку пошукових систем, – так звані «білі» методи. На досягнення результату при цьому необхідно трохи більше часу, але цей результат гарантований і буде збережений шляхом грамотної SEO підтримки. Конкретні терміни та вартість просування сайту залежать від багатьох факторів, серед яких – рівень конкуренції на ринку, ступінь пошукової оптимізації сайту, кількість сторінок, що потребують просування, тощо. Окрім цього, пошукові системи Google та Яндекс, при всій своїй подібності, мають різні механізми ранжування сайтів та алгоритми для пошукової видачі. Це також варто враховувати при просуванні та оптимізації сайтів. Ми займаємося просуванням як у масштабах усієї країни, так і в регіонах, та у великих містах. Навіщо потрібна розкрутка сайту в Одесі, Харкові чи Києві? Справа в тому, що з кожним роком зростає потреба споживачів у нішевих продуктах і послугах, однією з ознак котрих є врахування особливостей того чи іншого регіону. До того ж, просування в певному регіоні в більшості випадків більш ефективне – тут значно нижча конкуренція, використовуються низькочастотні пошукові запити, легше визначити цільову аудиторію.

prodvizheniye-saytov

Чому варто замовити просування саме у нас?

prodvizheniye-saytov

Головним завданням у пошуковому просуванні й розкрутці сайтів для нас є комплексний інтернет-маркетинг, направлений на збільшення прибутку нашого клієнта. Розуміємо, що репутацію важко побудувати, але легко зіпсувати, тому пропонуємо відповідну задачам вартість розкрутки сайту. Вартість просування сайту в пошукових системах складається з багатьох елементів, головним серед яких є професійний підхід:

  • ми гарантуємо досягнення поставленої мети в межах термінів, встановлених під час укладення договору;
  • наші спеціалісти здійснюють підбір найрезультативніших для просування сайту запитів;
  • індивідуальний підхід до задач просування дозволяє уникнути значної частини непотрібної роботи, сконцентруватися на головному;
  • у процесі розробки, запуску і в процесі підтримки SEO кампанії ми вивчаємо зміни ринку і підтримуємо зв’язок із клієнтом, інформуючи його про результати.

Ви можете повністю довірити нам просування Вашого сайту, оскільки ми гарантуємо результат. Ціни на розкрутку сайтів у агентстві МАВР складаються з багатьох базових послуг, вартість яких можна дізнатися в нашому прайсі. Шестирічний досвід робот на ринку просування дозволив нам налагодити й довести до високої результативності всі основні види послуг, головною серед яких є просування сайту в «десятку» Яндекса та Google.

Замовте безкоштовний SEO-аудит!

Експерти MAVR зроблять безкоштовний експрес-аудит сайту для оцінки обсягу робіт, який необхідний буде для просування!

Як розрахувати вартість просування сайту

Для точного розрахунку вартості просування й розкрутки сайту необхідно отримати достатньо інформації про стан сайту, ринку, а також про мету, яку ставить перед собою клієнт. Без якісного технічного аудита сайту, маркетингового аналізу ринку й складення плану, який буде відповідати маркетингові стратегії компанії, якісне просування неможливе. Цей комплекс заходів потребує участі кількох фахівців і закладається у вартість розкрутки. Тут працює той самий принцип, що й повсюди – якісний продукт не може коштувати мало. Ми доклали зусиль, щоб наші ціни на оптимізацію, розкрутку й просування сайтів були мінімальними з урахуванням витрачених ресурсів. Адже головна наша мета – допомогти Вам збільшити прибуток, витративши рівно стільки, скільки це коштує.

Чи можна витратити ще менше?

Так, це можливо, якщо у Вас залишилися якісь сумніви, або бюджет на розкрутку обмежений. Ми можемо розробити кампанію на будь-який бюджет, але при цьому необхідно враховувати те, що результат буде відповідним. Наприклад, використання контекстної реклами коштує дешевше і може дати швидкий результат, але це буде короткочасне збільшення продажів. Саме з тієї причини у більшості випадків м використовуємо комплексне просування із застосуванням різних технологій, у тому числі й SMM просування, вартість якого також максимально наближена до сучасних реалій інтернет-маркетингу. Це дозволяє отримати прибуток із самого початку співпраці і побудувати стабільну систему приваблення нових відвідувачів сайту по її закінченню.

Вартість просування сайту стартує від 200 дол.

Замовити Безкоштовний SEO-аудитЗамовити Аудит
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку