Портрет ЦА
Глибокий аналіз ринку
SWOT-аналіз
Аналіз конкурентів

Розробка бізнес-планів

При відкритті власної справи або розширення існуючого бізнесу необхідно чітко уявляти перспективи його розвитку, плановані вигоди і можливі ризики. Для цього на самому ранньому етапі слід скласти бізнес-план або замовити його розробку під ключ у професіоналів. Компанія МАВР готова скласти стратегію розвитку проекту на обраний термін, обґрунтувати його ефективність і визначити необхідні організаційні заходи. З нашою допомогою ви зможете прийняти повністю обгрунтоване інвестиційне рішення, з огляду на наявні ризики і чітко уявляючи собі фінансові перспективи.

Презентація ваших ідей

Грамотно складений бізнес-план дозволить вигідно представити концепцію проекту кредиторам або інвесторам. Ваші партнери зможуть відповісти для себе на найбільш важливі питання:

 • чому варто вкласти кошти в представлений проект;
 • яка концепція нового бізнесу;
 • який буде точний розмір планованих витрат;
 • який термін окупності і обсяги прибутку.

Ми здійснюємо стратегічне планування для b2b і b2c компаній, консультуємо на всіх етапах співробітництва, складаємо бізнес-плани і проводимо маркетингові дослідження на замовлення.

Розробка бізнес-плану необхідна в наступних випадках:

 • отримання банківського кредиту для розвитку підприємства;
 • оцінка інвестиційної привабливості бізнесу;
 • пошук нових клієнтів і партнерів;
 • оптимізація управління основними бізнес-процесами;
 • залучення інвесторів;
 • збільшення числа каналів надходження позикових коштів.

Професійна розробка бізнес-планів

Фахівці маркетингового агентства МАВР працюють за міжнародними стандартами.

Процес включає в себе кілька етапів і складається з двох частин – фінансової та аналітичної. В результаті клієнт отримує документацію зі зрозумілими розрахунками і рекомендаціями експертів щодо подальшого розвитку свого проекту.

Базовий бізнес-план складається з наступних частин:

 1. Опис проекту – резюме і характеристика бізнес-середовища. Ми збираємо всі дані, які допоможуть проаналізувати цільову аудиторію і визначити можливості масштабування.
 2. Маркетингова частина – аналіз ринку, вивчення діяльності конкурентів, перерахування переваг проекту.
 3. Організаційний план розвитку – аналіз цільової аудиторії проекту, схема організації простору, план просування.
 4. Фінансова частина – планування витрат, розрахунок рівня доходів, складання балансу збитків і прибутку.
 5. Проектні ризики – SWOT-аналіз (вивчення слабких і сильних сторін проекту), основні групи ризиків, які виникають в процесі реалізації.
 6. Показники ефективності проекту. Розрахунок термінів окупності, детальний сценарій розвитку, вихід на точку беззбитковості, додаткові показники, що відповідають специфіці обраної бізнес-ніші.

На завершальному етапі співпраці клієнт отримує деталізований проект, який є ефективним інструментом для подальшого контролю розвитку бізнесу і планування діяльності. Якщо вам необхідно замовити стратегічний бізнес-план для залучення інвесторів, наші фахівці підкажуть особливості обраного аналізу.

Перед початком співпраці наші експерти збирають всю необхідну інформацію, постійно спілкуючись з замовником. Існує певний обсяг даних про проект, що знаходяться тільки у власників або ключових фігур, від яких залежить функціонування підприємства або бізнесу. У фінансових і аналітичних розрахунках ми користуємося тільки актуальною і об’єктивною інформацією.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові проконсультувати Вас з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

Скільки коштує замовити бізнес-план

Послуги наших експертів оцінюються в суму від 10 тисяч грн. Професійний підхід фінансистів і маркетологів дає можливість виконати всі роботи в зазначений термін:

 • провести глибокий аналіз ринку;
 • оцінити діяльність конкурентів;
 • з’ясувати всі сильні і слабкі сторони інших компаній, що працюють в обраному секторі;
 • отримати портрет потенційного клієнта та ін.

Остаточна оцінка вартості наших послуг буде озвучена після заповнення анкети та обговорення особливостей даного проекту з експертами МАВР. Щоб недорого замовити бізнес-план необхідно буде заповнити бриф. Співробітники маркетингового агентства МАВР зможуть розробити аналітичну документацію будь-якого рівня складності. Відмінності підсумкового документа від базового варіанту будуть залежати від особливостей вашого бізнесу, ступеня деталізації окремих пунктів проекту і актуальності отриманої нашими фахівцями інформації. Ми завжди працюємо на результат, гарантуючи дотримання термінів виконання розрахунків і консультуючи клієнтів на всіх етапах співпраці.

Переваги бізнес-плану під замовлення від МАВР

 • Повнота проведених досліджень. Маркетинговий аналіз ринку дасть можливість скласти документацію, що базується на реаліях обраного ринкового середовища.
 • Високий професіоналізм. Понад 300 виконаних проектів говорять про глибоке знання експертами МАВР специфіки бізнес-процесів, що відбуваються в нашій країні і на світовому ринку.
 • Економія вашого часу. Ми завжди на зв’язку з клієнтами, тому ви отримаєте повноцінну дистанційну підтримку, не змінюючи свій графік для особистих зустрічей і додаткових поїздок.
 • Висока ймовірність отримання позикових коштів. Якщо вам необхідна покрокова стратегія розвитку проекту для залучення українських або європейських інвесторів, ми знайдемо унікальний підхід, який зацікавить кредиторів.
 • Повноцінний зворотний зв’язок з клієнтом. Ми підтримуємо тісний контакт з замовником, починаючи з етапу збору інформації і закінчуючи обговоренням способів візуалізації проекту.
 • Результативність. Поставлені бізнес-завдання ми вирішуємо «під ключ», – замовивши бізнес-план, ви отримаєте повний доступ до всіх розрахунків і аналітики.
Замовити Бізнес-план Від Професіоналів Для Інвестора, Кредиту, Гранта, Власника ...Замовити послугу зараз
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку