Причини, з яких вам не слід використовувати Apple Pay

  • 23.1.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Новини

З Apple Pay вам не потрібно носити з собою платіжні картки чи готівку. Все зручно міститься в одному додатку на вашому айфон 12 про макс, готове до того, щоб ви могли натискати та здійснювати платежі, коли ви перебуваєте в дорозі. Мільйони людей у ​​всьому світі вже використовують його — чи варто і вам? Чи ви є споживачем чи продавцем, ми вважаємо, що вам слід ретельно обміркувати це питання. Незважаючи на незаперечні переваги, у Apple Pay є і безліч недоліків. Отже, чому вам не слід використовувати Apple Pay.

Apple Pay

Недоліки Apple Pay як споживача

Як споживач ви можете зіткнутися з наступними загрозами безпеці, якщо покладатиметесь виключно на Apple Pay.

1. Вразливість до кібератаків

Як правило, Apple Pay – це безпечна та надійна система, стійка до кібератаків, що робить її чудовим варіантом мобільних платежів. Однак джейлбрейк вашого iPhone скасовує обмеження програмного забезпечення, які також служать для забезпечення безпеки. Якщо у вас зламаний iPhone, подумайте двічі, перш ніж використовувати Apple Pay. Хакери можуть обійти ваші обмеження на транзакції та дублювати ваші попередні безконтактні платежі.

2. Публічні підключення до Wi-Fi ставлять під загрозу безпеку

Apple Pay використовує чіпи NFC для виконання безконтактних платіжних транзакцій, тому вам не потрібне підключення до Інтернету. Це фантастика, тому що ви можете використовувати його без обмежень. Проте за замовчуванням iPhone автоматично шукає доступні з’єднання Wi-Fi. Загальнодоступні мережі часто стають мішенню для хакерів і злочинців, які очікують можливості зламати небезпечні фінансові транзакції, наприклад, несанкціоновані безконтактні платежі. Ви можете випадково використовувати свій айфон 12 про для Apple Pay, не помітивши, що він вже підключений до загальнодоступної мережі. Адже безконтактні транзакції трапляються досить швидко. Небагато людей перед оплатою думають про перевірку сигналу свого телефону та стану підключення. 

На щастя, ви можете швидко вирішити цю проблему, вимкнувши функцію «Попросити приєднатися». Виберіть «Налаштування» > «Wi-Fi» > «Попросити підключення до мережі», а потім виберіть «Вимк.». Після того, як ви увімкнете цей параметр, навіть відомі мережі не будуть автоматично підключатися.

3. Можливість обходу безконтактних лімітів без авторизації

Дослідження Університету Бірмінгема виявило вразливість Apple Pay до шахрайства з платіжними картами Visa, коли в iPhone включений режим Express Transit. По суті хакери потенційно можуть обійти безконтактні ліміти на дрібні платежі. Наприклад, ви використовували Apple Pay для покупки квитка на поїзд. Оскільки для цього потрібна мінімальна автентифікація, хакери можуть скасувати транзакцію та повторити її кілька разів без вашого відома. На щастя, ці проблеми зустрічаються не часто. Поки ви регулярно переглядаєте свої транзакції та платежі, ви не станете жертвою цієї схеми.

4. Apple збирає важливі персональні дані

Apple Pay вимагає, щоб ви розкривали різноманітну особисту інформацію.Крім стандартних даних, таких як ваше ім’я та адреса, компанія також отримає доступ до вашої історії транзакцій, яка може мати велике значення. Хоча Apple не продає дані користувача, вона використовує вашу особисту інформацію в маркетингових цілях (тобто для цільової реклами, запропонованих публікацій і т. д.). Можливо, ви захочете взагалі переглянути використання Apple Pay, якщо сумніваєтеся в умовах конфіденційності Apple.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання