Купівля Тезера з карткою ПриватБанку в онлайн-обміннику

  • 11.8.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес, Новини

Tether – перша у світі крипта, яка залежить від курсу фіат-валюти, долара США. Це відображено у назві монети. Саме цим тезер істотно відрізняється від ефіріуму та біткоїну: курс їх регулярно змінюється, що спричиняє складнощі при оплаті. Тезер об’єднав у собі найкраще від фіат та криптовалют, став зручним новим засобом платежу, методом інвестицій: альткоїн можна давати під відсоток, а також у борг. На сьогодні це найпопулярніша криптовалюта для розрахунків.

Цифрові монети є невід’ємною частиною повсякденного життя, і Тезер – не виняток. Сьогодні це привабливий спосіб збереження капіталу. Якщо необхідно здійснити угоду та купити тезер з карткою приват, допоможе зручний, надійний сервіс онлайн-обміну крипти FlyPay. Оплата може бути здійснена за гривні, долари або євро. На якому б континенті або часовому поясі людина не знаходилася, вона може продати Tether за гривні та іншу валюту й отримати кошти на карту протягом декількох хвилин. Це зручно, швидко та надійно.

Особливості Тезера

Tether TRC20 USDT – це криптовалюта, що відноситься до категорії стабільних монет. До цієї категорії належать криптові активи, ціни яких прикріплені до курсу якоїсь валюти. Курс USDT прикріплено до курсу американського долара.

Технічний стандарт TRC20 означає, що ця крипта керується на блокчейні TRON. Ця мережа була створена 5 років тому. З того часу TRON – одна з найпопулярніших блокчейн-мереж в індустрії розваг.

Основна перевага мережі TRON серед конкурентів – низькі комісії за транзакції всередині екосистеми. При цьому самі перекази не стають повільнішими.

Як купити Тезер?

Для здійснення операції на платформі реєструватися не обов’язково.

Інтерфейс сторінки покупки простий гранично, користувач може легко розрахувати вартість Тезер залежно від суми (також при розрахунку враховується валюта, якою розплачуються).

Отже, спочатку прив’язують свою дебетову чи кредитну карту, а далі:

  • вибирають потрібну пару, наприклад, USDT-UAH;
  • вказують суму покупки;
  • підтверджують придбання;
  • чекають завершення транзакції.

Все дуже просто. Інтуїтивно зрозумілий дизайн робить виведення коштів легким та доступним.

Особливості та переваги звернення на онлайн-майданчик

Купівля Тезера з карткою ПриватБанку в онлайн-обміннику

FlyPay – сервіс оперативної купівлі Тезер за допомогою картки банку. Це сертифікований оператор з ліцензіями на продаж крипти від відповідного фінансового регулятора.

Для користувача це безумовний плюс. Перш за все, покупка тут безпечна: всі ризики – на операторі, коли необхідно, виконується перевірка. Доставляється крипта вчасно, служба підтримки на зв’язку зі своїми клієнтами у режимі 24/7.

Перекази за допомогою цієї платформи оперативні: в середньому доставковий час ефіру в е-гаманець користувача – до чверті години (залежно від того, наскільки на момент звернення клієнта завантажена мережа).

Своїм клієнтам онлайн-сервіс пропонує вигідний курс обміну, коригування його виконується кореляційно за даними провайдерів про ліквідність. Що означає, придбати Тезер на сервісі доступно за тією вартістю, яка найбільше наближена до ринкової.

Взаємодіяти з сервісом не складно: для покупки на е-обміннику користувачеві необхідно клікнути лише пару кнопок.

На сервісі відсутні якісь приховані комісії – фінальну вартість Тезера клієнт бачить відразу. Купівля є абсолютно легальною, до певного фінансового порогу (це уточнить оператор сервісу) не потрібна верифікація.

На сервісі гарантується повна анонімність та лояльність навіть до тих користувачів, які не зареєструвалися на сайті. Для тих, хто створив на платформі свій персональний обліковий запис, компанія нараховує різні знижки в міру того, як активно користувач проводитиме обміни за допомогою сервісу.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання