Розробка зрозумілих кроків до успіху вашого бізнесу

Агенство інтернет-маркетингу МАВР спеціалізується на стратегічному плануванні для b2b та b2c компаній, а також на веденні та підвищенні ефективності рекламних кампаній в інтернеті.

Email для попередньої консультації*

Телефон

Просування в пошукових системах

SEO або просування в пошукових системах – найсильніша сторона компанії. Владислава Рикова – входить в ТОП-3 експертів Digital ринку за версією Aspeak

Просування в соціальних мережах

Одна з наших сильних сторін – це просування в соціальних мережах і таргетована реклама. Про це говорить величезна кількість реалізованих кейсів.

Контекстна реклама в Google

Замовити контекстну рекламу з максимальним ROI. Швидкий і надійний спосіб опинитися на перших позиціях пошукових систем і залучити цільову аудиторію!

Консалтинг та аутсорсинг

Проводимо маркетинговий аудит, консультації, індивідуальне та колективне навчання. Організовуємо конференції, вебінари та інші навчальні заходи.

Ефективно використовуємо ресурси

Досвід показує, що великі продажі не завжди залежать від того, скільки ви витрачаєте на просування сайту чи рекламну кампанію. Значною мірою результат залежить від правильної організації кампанії. Ми досягаємо максимальної ефективності й допомагаємо зберегти бюджети наших клієнтів, використовуючи стратегічний інтернет-маркетинг.

Розробляємо унікальну маркетингову стратегію

Визначаємо мету просування – що наш клієнт хоче отримати, коли робота буде виконана. Проводимо маркетингові дослідження ринку, цільової аудиторії, конкурентного середовища. Розробляючи стратегію, враховуємо всі наявні дані.

Охоплюємо всі можливі засоби й шляхи просування

До стратегії інтернет-маркетингу входить створення іміджевої та рекламної концепції, розробка контент-стратегії, розподілення застосування різноманітних каналів комунікації.

Втілюємо в життя розроблену нами стратегію

Реалізуємо обрану стратегію, відстежуємо результати між основними етапами роботи й коригуємо наступні дії з урахуванням змін. Головною метою цього процесу для нас є  кінцевий результат, а не виконання планів.

Забезпечуємо зворотній зв'язок

Починаючи з процесу розробки стратегії інтернет-маркетингу, й надалі, під час її реалізації, ми надаємо нашим клієнтам повний зворотній зв’язок про результати кампанії. Після її закінчення надаємо необхідні рекомендації щодо подальшої роботи.

Застосовуємо досвід та інноваційні рішення

Втілюючи в життя стратегічний інтернет-маркетинг, агентство МАВР активно використовує як особисті напрацювання кожного з членів команди, так і успішні кейси вітчизняних чи зарубіжних marketing agencies.

98% задоволених Клієнтів

Ті, хто вирішив із нами співпрацювати, залишаються з агентством надовго, рекомендують нас своїм друзям і колегам.

70+ нагород

Профільних сертифікатів, грамот і дипломів

542 проекти

Які складають наш практичний досвід і знання специфіки бізнесу.

6300+ годин

Проведених у ролі спікерів профільних заходів.

Стратегічний інтернет-маркетинг

За декілька років роботи на ринку інтернет-маркетингу України та світу ми переконалися у тому, що найбільш ефективним й результативним є маркетинг, націлений на отримання довгострокових результатів. Швидкі рішення,  як реакція на певну ситуацію, приносять лише тимчасові покращення. Це не співпадає з метою і завданнями наших клієнтів, відповідно, і з нашими також.

Наш підхід у просуванні Вашого продукту чи бренду

Побудова тривалих дружніх і довірчих відносин з клієнтами, комфорт та взаємоповага в компанії на першому місці. Ми націлені на отримання високих результатів шляхом ставлення до проєктів, як до власних. Головне завдання компанії, щоб разом з якістю виконаної роботи, клієнти отримували від співпраці з нами тільки позитивні емоції. Девіз – «Ми не продаємо маркетингові послуги, ми будуємо відносини».

Застосування маркетингових стратегій і інструментів

Використовуючи власний досвід, а також досвід успішних компаній, що займаються маркетингом у мережі, ми розробили ефективний стратегічний підхід до росту продажів Вашого сайту. Гарне знання ринку і його особливостей дозволило адаптувати практику зарубіжних маркетологів  до  наших умов.

  • плануємо, забезпечуємо реалізацію та підтримку пошукового просування сайту;
  • займаємося розкруткою мобільних додатків;
  • розробляємо та впроваджуємо кампанії у просуванні в соціальних мережах;
  • використовуємо технології контекстної реклами для підвищення продажів з Вашого сайту (Google Ads, рекламні компанії в соціальних мережах);
  • підвищуємо впізнаваність бренда і лояльність Ваших покупців з допомогою Email-маркетингу.

Digital агентство MAVR

В епоху цифрових технологій кожній компанії необхідно знати, як ефективно використовувати інструменти digital для досягнення своїх бізнес-цілей. Саме тому сотні компаній звертаються до нас за професійною допомогою у просуванні свого бренду в інтернеті. Як одне з провідних digital агентств, МАВР пропонує повний спектр маркетингових послуг. Від створення унікального дизайну для вашого сайту до комплексного просування в мережі, у тому числі SEO та SMM. Наша команда експертів допоможе вам отримати максимальне охоплення аудиторії та конверсію. Розробка рекламних кампаній, що ґрунтуються на останніх тенденціях та інноваціях, є однією з наших головних спеціалізацій. На теренах України, особливо в такому великому місті як Харків, конкуренція в бізнесі досягає свого піку. Саме тому ефективна розробка стратегії просування бренду та реклама – це те, що може виділити ваш бізнес на тлі інших. Завдяки нашому досвіду, МАВР успішно допомагає компаніям не лише з України, а й інших країн.

Індивідуальні рекламні стратегії від маркетинг агентства МАВР

Наша послуга з розробки індивідуальних рекламних стратегій включає все, у тому числі створене впізнаваного і стійкого іміджу бренду в цифровій ері. Повний комплекс послуг, яким ми пишаємося, спрямований на те, щоб забезпечити вашому бренду максимальну присутність у мережі та залучення нових клієнтів. А завдяки глибокому розумінню потреб кожного бізнесу, ми гарантуємо, що кожен з наших клієнтів отримає рішення, яке максимально відповідає його очікуванням. Протягом багатьох років компанія МАВР постійно підтверджує свій статус експерта у сфері діджитал. Кожна кампанія, кожен проект з маркетингу – це відображення нашого прагнення інновацій та якості. Якщо ви шукаєте агентство, яке поєднує в собі глибокі знання в галузі просування та інноваційні підходи до digital, тоді МАВР – ваш надійний партнер у світі інтернет-маркетингу. Не проґавте свій шанс стати лідером ринку разом з нами! Вибирайте МАВР – ваш надійний гід у світі комплексного та ефективного інтернет-маркетингу!