Розробка зрозумілих кроків до успіху вашого бізнесу

Агенство інтернет-маркетингу МАВР спеціалізується на стратегічному плануванні для b2b компаній, а також на веденні та підвищенні ефективності рекламних кампаній в інтернеті.

Email для попереднього замовлення*

Телефон

Просування в пошукових системах

SEO або просування в пошукових системах – найсильніша сторона компанії. Владислава Рикова – входить в ТОП-3 експертів Digital ринку за версією Aspeak.ru

Просування в соціальних мережах

Одна з наших сильних сторін – це просування в соціальних мережах і таргетована реклама. Про це говорить величезна кількість реалізованих кейсів.

Написання текстів

Пишемо всі види текстів для мережі, поліграфічної продукції та реклами. Перекладаємо з кількох мов, виконуємо літературне редагування.

Консалтинг та аутсорсинг

Проводимо маркетинговий аудит, консультації, індивідуальне та колективне навчання. Організовуємо конференції, вебінари та інші навчальні заходи.

Ефективно використовуємо ресурси

Досвід показує, що великі продажі не завжди залежать від того, скільки ви витрачаєте на просування сайту чи рекламну кампанію. Значною мірою результат залежить від правильної організації кампанії. Ми досягаємо максимальної ефективності й допомагаємо зберегти бюджети наших клієнтів, використовуючи стратегічний інтернет-маркетинг.

Розробляємо унікальну маркетингову стратегію

Визначаємо мету просування – що наш клієнт хоче отримати, коли робота буде виконана. Проводимо маркетингові дослідження ринку, цільової аудиторії, конкурентного середовища. Розробляючи стратегію, враховуємо всі наявні дані.

Охоплюємо всі можливі засоби й шляхи просування

До стратегії інтернет-маркетингу входить створення іміджевої та рекламної концепції, розробка контент-стратегії, розподілення застосування різноманітних каналів комунікації.

Втілюємо в життя розроблену нами стратегію

Реалізуємо обрану стратегію, відстежуємо результати між основними етапами роботи й коригуємо наступні дії з урахуванням змін. Головною метою цього процесу для нас є  кінцевий результат, а не виконання планів.

Забезпечуємо зворотній зв'язок

Починаючи з процесу розробки стратегії інтернет-маркетингу, й надалі, під час її реалізації, ми надаємо нашим клієнтам повний зворотній зв’язок про результати кампанії. Після її закінчення надаємо необхідні рекомендації щодо подальшої роботи.

Застосовуємо досвід та інноваційні рішення

Втілюючи в життя стратегічний інтернет-маркетинг, агентство МАВР активно використовує як особисті напрацювання кожного з членів команди, так і успішні кейси вітчизняних чи зарубіжних marketing agencies.

98% задоволених Клієнтів

Ті, хто вирішив із нами співпрацювати, залишаються з агентством надовго, рекомендують нас своїм друзям і колегам.

25+ нагород

Профільних сертифікатів, грамот і дипломів

104 проекти

Які складають наш практичний досвід і знання специфіки бізнесу.

3570+ годин

Проведених у ролі спікерів профільних заходів.

Стратегічний інтернет-маркетинг

За декілька років роботи на ринку інтернет-маркетингу України ми переконалися у тому, що найбільш ефективним й результативним є маркетинг, націлений на отримання довгострокових результатів. Швидкі рішення,  як реакція на певну ситуацію, приносять лише тимчасові покращення. Це не співпадає з метою і завданнями наших клієнтів, відповідно, і з нашими також.

Застосування маркетингових стратегій

Використовуючи власний досвід, а також досвід успішних компаній, що займаються маркетингом у мережі, ми розробили ефективний стратегічний підхід до росту продажів Вашого сайту. Гарне знання ринку і його особливостей дозволило адаптувати практику зарубіжних маркетологів  до  наших умов.

Наш підхід у просуванні Вашого продукту чи бренда:

  • плануємо, забезпечуємо реалізацію та підтримку пошукового просування сайту;
  • займаємося розкруткою мобільних додатків;
  • розробляємо та впроваджуємо кампанії у просуванні в соціальних мережах;
  • використовуємо технології контекстної реклами для підвищення продажів з Вашого сайту (Яндекс.Директ, Google AdWords, рекламні компанії в соціальних мережах);
  • підвищуємо впізнаваність бренда і лояльність Ваших покупців з допомогою Email-маркетингу.