Ефективний маркетинговий відділ
Брендинг і ребрендинг компанії
Створення партнерської мережі
Реалізація маркетингової стратегії

Маркетинговий консалтинг для розвитку Вашого бізнесу

Практика показує, що багато підприємців вважають маркетинг другорядним завданням. Сконцентрувавшись на створенні якісного підприємства, логістики, послуг, вони очікують того, що бізнес буде зростати й приносити прибуток без докладання серйозних маркетингових зусиль. Але це можливо лише на ринках із надто низьким рівнем конкуренції та більшим попитом, що зараз майже спостерігається. Якщо мова йде про продажі в Інтернеті, тут без маркетингової стратегії та її впровадження взагалі неможливо отримати прибуток. Агентство інтернет-маркетингу МАВР надає послуги маркетингового консалтингу, котрі дозволяють вирішити проблеми, що потребують негайної реакції, а також оцінити стан і шляхи просування товарів, послуг чи бренда. Наші консультації з маркетингу можуть стосуватися різних аспектів комерційної діяльності в мережі Інтернет, а також ми проводимо корпоративні тренінги, надаємо послуги ментора.

Стратегічний консалтинг

Успішне просування бренда, товару чи послуги неможливе без знання конкретної мети та стратегії її досягнення. Задля цього ми надаємо ряд консалтингових послуг для своїх клієнтів:

  • проводимо аудит маркетингової діяльності компанії;
  • розробляємо маркетингову стратегію;
  • даємо рекомендації щодо реалізації стратегії.

Знання законів, за якими працює маркетинг, а також багатий досвід просування та розкрутки в Інтернеті дозволяють нам розробляти робочі стратегії, що дають відчутні результати.

uslugi-konsaltinga

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові надати Вам консультацію з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

marketingovyy-konsalting

Управлінський консалтинг

Успіх здійснення стратегії інтернет-маркетингу здебільшого залежить від правильно встановлених бізнес-процесів всередині компанії. Ми проводимо консультації та аналіз, на основі яких надаємо рекомендації та навчаємо Ваш персонал роботі згідно з інтересами компанії на ринку. Окрім групового навчання й консультації можливе індивідуальне навчання. Отримавши консультацію в маркетинговому агентстві МАВР, Ви знайдете відповіді на такі запитання:

  • якою має бути маркетингова стратегія, як спланувати її реалізацію;
  • як підійти до брендингу чи ребрендингу компанії;
  • як організувати ефективну маркетингову службу чи відділ;
  • як будувати мережі партнерів для збільшення збуту продукції;
  • як проводити найпростіші маркетингові дослідження, необхідність у яких виникає постійно.

Це дозволяє Вам керувати маркетинговими процесами, враховуючи кінцеву мету, заплановані етапи та можливі ризики. Проводячи маркетинговій аудит, аналізуючи дані та розробляючи свої рекомендації, ми керуємося тим, що маркетингова стратегія має призвести до збільшення прибутку клієнта й довгострокового збільшення продажів. У наших рекомендаціях й аналізі ми ніколи не намагаємося збільшити витрати клієнта на рекламу, PR чи просування, якщо це не принесе відповідного зросту продажів і прибутків. Ми зацікавлені в цьому не менше за Вас, адже від цього залежить наше ім’я та репутація. Скористайтеся також послугами SEO-фахівців від компанії МАВР. Вартість розкрутки стартує від 150 $.

ПослугаВартістьТермін ВиконанняЩо Ви Отримаєте
Консалтингові послуги в маркетингу
Маркетинговий аудитвід 20$/годинуЗа домовленістюКонсультації з покращення Вашої маркетингової стратегії
Консультації для власників бізнесу, інтернет-маркетологіввід 20$/годинуПогодинні консультаціїЕфективні вирішення й відповіді на Ваші запитання в інтернет-просуванні
Збільшуйте Свій Прибуток І Забезпечте Довготривалий Ріст ПродажівЗамовити послугу зараз
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку