Тексти, які підвищують конверсію
Прес-релізи
Розробка слоганів
Контент-маркетинг

Написання статей для сайту на замовлення

Написання статей на сайт є невід’ємною частиною просування продукту чи послуги в мережі. Вартість просування сайту напряму залежить від його наповнення, адже навіть найкращий дизайн не здатен забезпечити Ваш бізнес продажами з сайту без текстів. Гарний текст для сайту має бути унікальним, корисним для відвідувача та мотивувати його до дій, що принесуть Вам прибутки. Тексти, розміщені на сайті, виконують ще одну важливу функцію – вони допомагають привернути увагу цільових відвідувачів із пошукових систем. Наповнити сайт текстами можна, застосовуючи такі засоби:

 • писати статті на сайт власноруч;
 • купити готові статті на спеціальних ресурсах;
 • замовити написання текстів для сайту у копірайтера чи маркетингового агентства.

У кожному з цих способів є свої плюси та мінуси.

статьи на заказ

статьи на заказ

Правила написання статей

Написання статей на замовлення є одним із найрозповсюдженіших видів діяльності в інтернет-маркетингу. За останні роки копірайтерами був накопичений багатий досвід написання статей для сайтів. Цей досвід ми узагальнили до кількох простих порад, які можуть знадобитися кожному, хто збирається писати свій перший текст для мережі:

 • пишіть грамотно – орфографічні та пунктуаційні помилки можуть зіпсувати враження від найцікавішого та найкрасивішого сайту; стилістичні помилки можуть відштовхнути Вашу цільову аудиторію; щоб досягти необхідного рівня грамотності, необхідно постійно користуватися словниками та довідниками й читати багато літератури;
 • розберіться в предметі – якщо Ви наважилися писати статті на замовлення, краще за все почніть із добре знайомих вам тем; без розуміння того, про що пишете, текст вийде, в кращому випадку, цілком некорисним, а в гіршому – тільки нашкодить Вам, як копірайтеру, чи власнику сайту, як бізнесмену;
 • дотримуйтеся актуального стилю висловлювання – для різноманітних сайтів, в різних сферах діяльності людини будуть доцільними різні форми та стилістичні прийоми; для офіційних сторінок краще використовувати більш чіткий та стриманий стиль, для статей у блозі – бути ближчим до розмовного стилю;
 • будьте лаконічними – не слід заповнювати текст великою кількістю некорисної інформації, адже замовлення текстів для сайту наслідує одну головну мету – збільшення продажів товарів чи послуг, а «вода» в цій справі не помічник;
 • пишіть простою мовою – уявіть, що хочете пояснити проблему чи її вирішення школяреві – які слова ви будете використовувати?(будуйте короткі прості речення, уникайте використання жаргонізмів та сленгу – намагайтеся звести їх використання до мінімуму, бо не кожному відвідувачі сайту вони можуть бути зрозумілі);
 • структуруйте текст – нерідко навіть найкорисніша та добре написана стаття не приносить очікуваного результату через одну тільки причину – її важко читати; відсутність абзаців, нумерованих та простих списків, виділених цитат, за необхідністю, перетворює читання тексту на справжній кошмар ( діліть статтю на змістові блоки, виділяйте їх підзаголовками, змінюйте шрифт на курсив, жирний чи підкреслення, змінюйте колір тексту чи фон. Головне – не перестаратися, перетворивши статтю до подоби новорічної ялинки; пам’ятайте, головна задача полягає в тому, щоб полегшити відвідувачу сайту розуміння статті.

Окремо варто сказати про унікальність текстів для сайтів. У даному випадку «унікальність» це не дещо абстрактне, що кожен може сприймати та розуміти по-своєму. Унікальністю тексту чи іншого контенту в Інтернеті є відсутність такого ж тексту на інших сторінках у Всесвітній павутині. Сучасні пошукові системи навчилися індексувати контент на сайтах та проводити аналіз його унікальності. Простою заміною слів на синоніми унікальністю текст вже не забезпечиш. Для цього варто дотримуватися певних правил:

 • використовувати максимальну кількість джерел для написання статті;
 • старайтеся бути оригінальними в подачі інформації та у формулюванні своїх думок;
 • навіть при переписуванні готових текстів (рерайт) змінюйте їх структуру, використовуйте додаткову інформацію.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові надати Вам консультацію з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

Сайти для написання статей

Існують спеціалізовані сайти, які допомагають замовнику залишати замовлення на написання статей, а виконавцю – продавати готові тексти на різні тематики. Найчастіше ці сайти є біржами фрілансерів, біржами статей форумами та різноманітними поєднаннями цих типів. Завдяки таким сайтам копірайтери практикують написання текстів на замовлення, для їх продажу. Вартість написання статей на таких ресурсах залежить від рейтингу копірайт ера й рівня конкуренції в даній тематиці. Ціновий діапазон готових статей та послуг з написання статей на замовлення дозволяє легко знайти виконавця чи готовий текст, що підходить для вашого бюджету й технічного завдання. Головним недоліком таких «магазинів» готового контенту є те, що всі тексти доводиться переробляти, щоб більш ефективно використовувати на сайті.

Замовити тексти для сайту в агентстві

Цей спосіб наповнення сторінок сайту контентом є найефективнішим з точки зору співвідношення витрат та отримання результату. Ми це стверджуємо не через те, що являємося маркетинговим агентством. Скоріш, навпаки – агентство МАВР було створено, щоб підвищити якість наповнення сайтів текстами, адже це ефективний засіб просування та збільшення продажів. Справа в тому, що тексти для сучасного сайту неможливо роздивлятися окремо від пошукового просування, від стратегій та концепції маркетингу продукту чи бренда.

napisanie-seo-tekstov

тексты на заказ

Замовивши в нашому агентстві написання текстів, Ви отримуєте можливість наповнити свій ресурс таким контентом, який принесе максимальні віддачу. Маркетологи, SEO-спеціалісти та копірайт ери зроблять так, що статті на Вашому сайті будуть привертати увагу більшої кількості людей, підвищувати конверсію сторінок та сприяти росту продажів. У маркетинговому агентстві МАВР Ви можете замовити написання статей та інших текстів для сайту наступного характеру:

 • рекламні тексти;
 • інформаційні тексти та інші статті для сайтів;
 • статті та прес-релізи для ЗМІ;
 • брошури, буклети та проспекти;
 • наповнення корпоративних блогів;
 • розробка слоганів;
 • рерайт статей;
 • редагування літературних текстів;
 • переклади такими мовами: російською, українською, англійською, польською.

Тексти для сайтів на замовлення, написані нашими авторами, завжди приносять реальний результат завдяки своїй високій якості. Професійний підхід до створення контенту для сайтів полягає в акценті на досягнення заключної мети – підвищення продажів з Вашого сайту. Ми не женемося за великими об’ємами текстів та великим бюджетом. Головне для нас – задоволений замовник, який перетворюється на постійного клієнта та рекомендує нас своїм колегам та знайомим.

Професійний Підхід До Створення Контенту Для СайтівЗамовити послугу зараз
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку