Курс «Інтернет-маркетолог»
Відео-курс «Написання продаючих текстів»
Книга «Як стати інтернет-маркетологом?»
Безкоштовні матеріали

Навчання - основи інтернет-маркетингу

Швидкий ріст кількості користувачів в Інтернеті та збільшення кількості часу, який вони проводять в мережі, робить цей канал збуту товарів та послуг усе більш привабливим. Незалежно від розміру бізнесу, підприємці все більше уваги звертають на побудову продажів у мережі Інтернет. Просування та реклама в інтернеті має як багато спільних ознак із традиційним маркетингом, так із багато суттєвих відмінностей. Основним місцем продажів товарів через інтернет є веб-сайти, які можуть значно відрізнятися за своєю структурою та функціоналом. Інтернет-маркетинг включає в себе комплекс заходів, які направлені на залучення цільової аудиторії на сайт та здійснення продажу. До цього комплексу входять:

  • пошукове просування сайтів;
  • розкрутка в соц мережах;
  • контентний маркетинг;
  • партнерські системи;
  • вірусний маркетинг;
  • e-mail-маркетинг.

обучение маркетингу

Для правильного використання цих маркетингових інструментів необхідне їх серйозне вивчення та практика застосування. Навіть вивчивши тільки основи інтернет-маркетингу, можна почати будувати правильну маркетингову стратегію компанії чи навіть почати займатися маркетингом в інтернеті професійно. Без знань та практики Ви ризикуєте витратити багато часу на здійснення власних помилок замість того, щоб навчитися на чужих.

Курси, семінари, тренінги з інтернет-маркетингу

обучение за компьютером

Окрім своєї основної діяльності, агентство інтернет-маркетингу МАВР займається організацією та проведенням різноманітних навчальних курсів, корпоративних тренінгів, семінарів, які присвячені різним питанням маркетингу в мережі Інтернет, також надаємо послуги ментора. Ми пропонуємо всім бажаючим вивчити роботу в цій цікавій та перспективній галузі. Є різні види навчання –  курси інтернет-маркетингу онлайн, короткі, але насичені інтенсиви та більш розширене навчання маркетингу в Інтернеті. Що дають наші курси:

  • знання щодо просування в пошукових системах;
  • базові навички планування та управління рекламною кампанією в інтернеті;
  • знання та вміння написання текстів різних напрямків;
  • розуміння основних принципів та правил, на яких будується успішний інтернет-маркетинг.

Інтернет-маркетологів не навчають у ВНЗ, тому знання, якими ми ділимося на курсах, є результатом нашого досвіду. Більше 6 років маркетингової діяльності в інтернеті дозволили накопичити гарний досвід та розуміння особливостей інтернет-маркетингу.

Без знань та практики Ви ризикуєте витратити багато часу на здійснення власних помилок замість того, щоб навчитися на чужих.

Курси інтернет-маркетингу для підприємців

Курси та інші програми навчання, які проводить агентство МАВР, можуть бути використані не тільки початківцями, а й досвіченими підприємцями, які розвивають свій бізнес за допомогою всесвітньої мережі. Звичайно, проведення рекламних кампаній, розробку маркетингових стратегій та інші заходи краще довірити професіоналам. Але знання та навички, отримані на курсах, дають можливість почати шлях у правильному напрямку, а потім – коригувати та контролювати роботу своїх підлеглих чи маркетингових агентств.

Відео-курс Копирайтинг. Написання текстів, що продають

Книга Як стати Інтернет-маркетологом?

Безкоштовні матеріали по навчанню
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання