Криптовалюта як фінансовий інструмент

 • 30.8.2022
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: Бізнес

Криптовалюта как финансовый инструмент

Сьогодні є багато можливостей для інвестування. Популярністю користуються як стандартні варіанти активів, такі як акції, облігації, так й інноваційні цифрові валюти. Незважаючи на те, що ринок криптовалюти почав свій розвиток досить недавно, сьогодні є багато різновидів цифрових валют. І кожна матиме свою рентабельність, якщо грамотно задіяти різні стратегії та методи для отримання прибутку. Можна купити біткоїн за нижчим курсом в обмінці і продати його за вищим курсом приватним власникам крипти. На цьому можна отримати свою частку прибутку. А можна використовувати інші схеми, у тому числі й просто для зберігання. У будь-якому разі курс регулярно змінюється, відповідно, якщо займатися інвестуванням чи трейдингом, треба регулярно актуалізовувати інформацію. Тільки так можна своєчасно підхоплювати нові тенденції та отримувати на цьому гідний за розміром прибуток.

Онлайн обмінники як найбільш практичний спосіб обміну крипти

Криптовалюту можна обміняти на будь-які інші активи виключно в онлайн-просторі. Це пов’язано з тим, що цифрові монети не мають своїх фізичних аналогів. Для цього працюють у цілодобовому режимі спеціальні обмінки, які мають попит у людей з різною часткою володіння криптою. Саме на таких платформах, за умови, що вони працюють легально, прозоро, найзручніше здійснити обмін.

Основні умови, які пропонуються кожному відвідувачеві:

 • гарантії безпеки;
 • висока швидкість обробки транзакцій за обраними напрямками;
 • хороший розмір комісії, який дозволяє компанії отримувати свій прибуток, а інвестору не піти у просідання через додаткові витрати.

Щоб не сумніватися в надійності криптобіржі, можна перевірити ресурс на оригінальність за адресним посиланням, поставити запитання представнику компанії та оцінити грамотність, прозорість його відповідей.

Як зробити обмін крипти?

Щоб обміняти нео, біткоїн, ефір чи інші види криптовалют, достатньо:

 • відкрити платформу – це можна зробити як через сайт у браузері, так і якщо встановити спеціальний додаток;
 • переглянути доступні варіанти валют — чим більше на сайті, тим краще;
 • переглянути актуальний курс за напрямами, що цікавлять;
 • пройти просту процедуру реєстрації на платформі, що дозволить користуватись додатковими знижками щодо комісії;
 • оформити заявку на обмін, упевнившись, що всі умови за строками та додатковими витратами вам підходять.

Чекати на здійснення транзакції. На надійних платформах, які працюють не перший рік, часто багато операцій відбуваються в автоматичному режимі. Якщо ж необхідно отримати замість криптовалюти готівковий фіат у конкретній валюті, попередньо необхідно погодити час та місце зустрічі з представником.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання