Як купити криптовалюту в Україні?

  • 31.8.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес

Незважаючи на міжнародні криптобіржі-гіганти, які є відомими майже на весь світ, нам спокійніше користуватися послугами фінансових компаній українського походження, саме тому питання “Як купити криптовалюту в Україні?” можна почути досить часто, особливо після різкого розповсюдження віртуальної валюти на теренах нашої держави.

Яку платформу обрати для купівлі криптовалюти в Україні?

Купити криптовалюту в Україні можна на криптовалютних біржах (централізованих та децентралізованих), на платформах P2P, через обмінники (онлайн та офлайн) та через термінал.

Якщо у вас ще немає досвіду у сфері цифрової валюти і ви лише будете пізнавати нову для себе сферу, то рекомендуємо обрати централізовану біржу криптовалют. На ній ви можете і отримати інформацію для подальшої успішної торгівлі, і зберігати у безпеці свої кошти, адже якісні криптобіржі перш за все піклуються за безпеку.

На які особливості звернути уваги при виборі криптобіржі?

Вибір криптобіржі можна почати з читання відгуків на незалежних сайтах та аналізу рейтингів, особливу увагу серед яких слід приділити рейтингу з надійності.

Зараз серед українських криптобірж найкращою вважається WhiteBIT. Хоча вона існує не так і довго, але завдяки швидкому розвитку і якісному наданню послуг, її вносять до багатьох міжнародних рейтингів.

Також при виборі криптобіржі дивимось на кількість торгових пар, волатильність валют, торговий об’єм, а також на способи виводу валюти.

Як зробити депозит за допомогою української кредитної картки?

Процедура виконання депозиту або поповнення балансу схожа на кожній міжнародній криптобіржі. І звичайно, не лише українська біржа криптовалют дає можливість поповнювати баланс за допомогою гривневої кредитної картки. Вибирати можна будь-яку платформу, яка підтримує фіатну валюту гривню.

Для поповнення балансу слід обрати тікер валюти, у якій ви бажаєте зробити депозит. До речі, роблячи депозит з гривневої картки не обов’язково обирати тікер UAH. Долар, євро та інші державні валюти теж можна купити за допомогою гривневої картки. Поповнюючи баланс автоматично відбудеться обмін з гривні на обрану вами валюту.

Також, крім вибору тікеру валюти для поповнення потрібно обрати і платіжну систему, яка встановлює свою комісію за послуги.

Виконавши кілька простих кроків ваш бананс буде поповнений.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання