ТОП-9 найкращих криптобірж

 • 14.6.2022
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: Бізнес, Новини

В продовження нашої статті про те, як працюють криптовалюти простою мовою, та новини про легалізацію криптовалюти в Україні, вирішили продовжити цю тему.

как работают криптовалюты

Криптовалютних бірж на сьогоднішній день безліч, і при виборі майданчика розгубитися дуже легко. Нижче наведено довільний список на думку нашої редакції.

 1. Біржа Binance

Біржа вважається однією із найприбутковіших майданчиків світу. У березні 2022 року Головна компанія Binance Holding Limited стала власником ліцензії на надання послуг у Дубаї. За обсягом торгів, трафіку та рівнем надійності Binance посіла почесне перше місце у рейтингу бірж криптовалют.

 1. Сurrency

Currency – майданчик легальний, тому обов’язковою умовою для діяльності є проходження верифікації. Ця регульована біржа дає користувачам можливість продавати криптовалюти та токенізовані активи. Щороку компанія проходить аудиторську перевірку.

 1. Bitfinex

Bitfinex – одна з найліквідніших і найдовший час функціонуючих криптовалютних бірж, заснована в 2012 році. Штаб-квартира розташована у Гонконгу. Її переваги: ​​можливість локалізації інтерфейсу; безпека; є мобільний додаток.

 1. EXMO

Майданчик, зареєстрований у Великій Британії, має значну клієнтську базу, що налічує не один мільйон користувачів. Основна перевага платформи – можливість вносити через платіжні системи та виводити не тільки криптовалюту, а й фіат. Верифікація – процедура обов’язкова, інакше неможливо здійснити жодну операцію, у тому числі поповнення рахунку.

 1. Huobi (Huobi Global)

Huobi — провідна торгова платформа для біткоінів та ефіру, що надає безпечні та зручні торгові послуги для сотень цифрових активів. Переваги: ​​величезний вибір опцій стейкінгу з високою прибутковістю за вибраними монетами, підтримка 50 фіатних валют (на момент написання статті), юзерфрендлі мультивалютний гаманець.

 1. OKEx

Головний козир біржі – великий обсяг торгів. Крім того, користувачам до душі простий і зрозумілий інтерфейс, що на руку трейдерам-початківцям. Вражає і набір торгових інструментів – безліч ордерів, підтримка фіату, кредитне плече до 125х, ф’ючерси. Безпеки облікового запису на найвищому рівні.

 1. Bybit

На даному майданчику можна продавати як криптовалюту, так й деривативні інструменти. Новачки отримують вітальні бонуси, навчальні матеріали та демо-рахунок. Верифікація необов’язкова. На криптобіржі є страховий фонд захисту заощаджень. Безпеці приділяється максимум уваги.

 1. BitMEX

Це найбільша платформа для ф’ючерсної торгівлі цифровими засобами із правом зберігання активів на торговому рахунку. Маючи у розпорядженні один-єдиний біткоїн, користувач може відкрити торгову позицію обсягом до 100 біткоїнів. Безстроковий контракт XBTUSD є найпопулярнішим інструментом.

 1. Crex 24

Місце офіційної реєстрації – Естонія. Користувачів приваблює можливість поповнення або виведення традиційних рублів, доларів та євро. Підтвердження особи не важливе, однак, може знадобитися для поповнення рахунку фіатом. До послуг користувачів безкоштовний криптовалютний кран та програма інвестицій.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання