Огляд Zengram Instashpion – подивіться, хто кого лайкає в Інстаграм

  • 21.5.2021
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: SMM

Профіль в Інстаграм багато говорить про людину. Завдяки йому можна дізнатися його інтереси і переваги, відносини з іншими людьми і багато іншого. Але не так давно Інстаграм прибрав можливість дивитися чужі лайки. На щастя, така можливість збереглася на сервісі Інсташпигун.

огляд instashpion

 

Що робить Інсташпигун

Сервіс отримує тільки ті дані, які знаходяться у відкритому доступі. Завдяки йому ви зможете відслідковувати будь-чиї підписки і підписників, коментарі під постами і, власне, лайки під постами. Причому робити це можна абсолютно анонімно, не турбуючись про те, що хтось дізнається ваші наміри.

Проте це не злом сторінки. Він не відкриває доступ до листуванням і конфіденційних даних.

Для того щоб сервіс почав роботу, потрібно додати обліковий запис потрібної для відстеження людини. Максимум можливих акаунтів залежить від тарифу – доступно від трьох до шести осіб.

обзор Zengram Instashpion 1

Коли аккаунт буде додано, натисніть “почати перевірку”, щоб запустити процес. У деяких випадках необхідно буде увійти в свій інстаграм аккаунт, щоб отримати більше інформації про користувача.

обзор Zengram Instashpion 2

Всього в сервісі є два розділи – плановий аналіз і стрічка активності.

Стрічка активності регулярно оновлюється, показуючи вам активність користувача в режимі реального часу.

обзор Zengram Instashpion 3

Плановий аналіз – зведення новин за певний проміжок часу. Він призначений для тих, хто хоче бачити всю активність без моніторингу подій.

обзор Zengram Instashpion 4

Повідомлення

Ви також можете підключити повідомлення, щоб завжди бути в курсі того, кого лайкає потрібний аккаунт! Отримувати їх можна на пошту або через телеграм-бота. Активація відбувається за унікальним кодом, вказаним внизу вікна.

обзор Zengram Instashpion 5

Тарифи

Є два тарифних плани – на три і на шість акаунтів. Функціонал при цьому залишається незмінним. Акаунти додаються без можливості замінити їх до закінчення терміну дії підписки.

обзор тарифов Zengram Instashpion

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання