Розкрутка YouTube-каналу: як набрати аудиторію?

  • 9.6.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: SMM

Кожна людина, яка має навички та знання в якійсь із сфер своїх занять та захоплень, рано чи пізно замислюється про ведення You Tube каналу, для впізнаваності свого бренду, товару, або ж просто для розповіді цікавої інформації.

Раскрутка YouTube-аккаунта

Перед більшістю ютуберів-початківців стає насамперед питання, як же набрати своїх підписників і свою аудиторію, які інструменти задіяти для ефективної роботи каналу. Єдиної формули не існує для когось, кожен канал по-своєму унікальний і може бути цікавим різним колам людей.

Перше, що необхідно зробити, це вибрати тему, яка розкриватиметься у блозі, а також розуміти для кого вона буде (для дітей, для дорослих). Також варто вибрати концепцію каналу, яку потрібно буде дотримуватися надалі.

Найскладніше набрати першу 1000 підписників, але для її набору є кілька лайфхаків.

Звичайно ж, завзятість, праця, працьовитість у цій справі на першому місці, і головне, працювати за принципом «тише їдеш – далі будеш».

  1. Розкажіть про канал у своїх особистих соцмережах

Основний спосіб залучення аудиторії, це розповісти в інших соціальних мережах про наявність каналу, у постах та історіях робити позначки на ютуб, а також запросити своїх друзів підписатися. Відмінним способом є зробити в Інстаграмі коротке промо відео, або розповідь про те, що буде в новому випуску, така техніка досить добре впливає на підписників, і вони переходять на канал ютуб.

  1. Закликайте людей підписатися

Обов’язково у відеороликах окрім традиційних фраз «підписуйтесь», «ставте лайк», у процесі відео треба вести короткий діалог з користувачами, ставити їм питання, та анонсувати про швидкий випуск наступного відео. Як наслідок, вони будуть писати коментарі та активніше почне додаватись аудиторія.

  1. Робіть регулярні випуски

Ще одним із способів розвитку аудиторії є регулярність випусків відео. Слід привчати глядачів до того, що вони регулярно зможуть отримувати інформацію, плюс сам ютуб активніше показує канал, якщо є чіткий графік виходу контенту.

  1. Просування за допомогою Pilum24

Сервіс розкрутки YouTube-каналів під ключ pilum24.com.ua, який може дуже допомогти спочатку з живими підписниками, коментарями, лайками та переглядами. Система працює без роботів та списань, можна вибрати різноманітні гео, а терміни виконання максимально короткі.

  1. Коллоборації

Варто серйозно підходити до вибору платних методів, особливо якщо планується колаборація з блогерами, каналами-мільйонниками, так як аудиторії можуть бути різні, або ж контент не буде відповідати їх бажанням.

У розвитку YouTube-каналу та набору своєї аудиторії слід експериментувати, шукати, але керуватися правилом «сім разів відміряй – один раз відріж».

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання