ТОП сервісів з набору підписників у Instagram

 • 17.4.2024
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: SMM

Як залучити підписників до Instagram? Є два способи: довго та болісно розвивати соцмережі, або скористатися послугами сервісів із залучення аудиторії. З їхньою допомогою можна в короткі терміни набрати потрібну кількість фоловерів, що буде швидше і дешевше в порівнянні з традиційними методами розкручування. В інтернеті ви знайдете не один сайт, який пропонує накрутку ботів, але ними краще не користуватися. Боти не несуть ніякої користі, та й підвищують можливість блокування облікового запису. Що ж тоді робити, і чи є альтернатива?

Звичайно, так! Звертайтеся за допомогою до сервісів, які займаються просуванням у Instagram, а не продають фейкові сторінки. Перед стартом роботи вони аналізують обліковий запис і наводять живу аудиторію, яка взаємодіє з контентом. Завдяки цьому покращується статистика, підвищується залученість, збільшуються шанси потрапляння до рекомендацій соцмережі. При цьому вам не доведеться чекати місяцями, поки з’явиться результат, оскільки залучення фоловерів цим методом займає лише кілька днів.

Ми відібрали найкращі сервіси, що спеціалізуються на розкручуванні Instagram-акаунтів. Давайте розглянемо їх особливості та переваги.

I-Famous

I-Famous – це сервіс маркетингового агентства, що займається просуванням Instagram-акаунтів. На сьогоднішній день вони органічно залучили понад 72 тис. підписників своїм клієнтам, на сайті є відгуки, тому про надійність можна не хвилюватися.

У роботі I-Famous застосовується інноваційний підхід. Штучний інтелект аналізує блог замовника, щоб визначити яку аудиторію необхідно залучити. Після цього запускається розсилка та реклама, яка приводить нових людей у профіль.

Фоловери щодня взаємодіють із контентом: дивляться сторіс, ставлять лайки, коментують пости, завдяки чому залучення і охоплення публікацій стає вищим. Комусь це дасть змогу дорожче продати рекламу, а комусь покращити показники до бажаних значень. Незалежно від початкових цілей, набір підписників з I-Famous сприяє розвитку блогу.

I-Famous

Чи варто довіряти цьому сервісу? Однозначно, так.

 • По-перше, фахівці агентства не використовують сірі методи розкручування, на кшталт спамних розсилок або масфолловінгу, тому ризик блокування відсутній.
 • По-друге, ваші особисті дані в повній безпеці, тому що сервіс не просить логін та пароль від сторінки в Instagram. Достатньо, щоб вона була відкрита.
 • По-третє, рекламні кампанії I-Famous орієнтовані на живих людей. Саме тому на сайті вказано передбачувану кількість залученої аудиторії, оскільки користувачів неможливо змусити підписатися. Проте можна зацікавити, на що й націлена робота агентства.
 • По-четверте, у I-Famous безліч відгуків задоволених клієнтів, які підтверджують його ефективність.

як це працює

I-Famous пропонує п’ять різних тарифів. До всіх тарифів входить набір живої аудиторії, коментарі, лайки, перегляди публікації. У міру зростання вартості послуг додаються нові опції:

 • Аналіз сфери діяльності та точок зростання, цільової аудиторії, хештегів, конкурентів за допомогою штучного інтелекту та/або топових маркетологів агентства.
 • Таргетинг за хештегами, геотаргетинг.
 • Взаємодія з інфлюєнсерами.
 • Розширена розсилка.
 • Пріоритетне обслуговування та особистий менеджер.

тарифы

В особистому кабінеті можна відстежувати графік виконання завдання, а також очікуваний прихід аудиторії, попередній прорахунок лайків та коментарів.

графік виконань

I-Famous використовує лише білі методи просування, тому ви отримаєте активну цільову аудиторію, а не ботів. Це вбереже сторінку від бана, який часто наздоганяє любителів дешевих накруток. Тут же оплата йде за якість та безпеку.

You to Subs

You to Subs по праву вважається лідером цієї ніші, що підтверджують сотні відгуків у мережі. На початку обліковий запис замовника аналізується програмою і для нього складається індивідуальний план розкручування. Тільки після цього починається набір аудиторії.

Сервіс гарантує надходження реальних користувачів з живими сторінками. Вимоги до них дуже високі:

 • наявність особистих фотографій;
 • не менше 12 публікацій у профілі;
 • не більше 600 підписок і мінімум 40 підписників;
 • обліковий запис повинен бути зареєстрований не менше трьох місяців тому.

Замовивши тисячу фоловерів, ви не отримаєте їх миттєво, оскільки це загрожує баном. Люди приходитимуть у профіль протягом кількох днів. Вони будуть переглядати публікації, ставити лайки та писати свідомі коментарі. Все відбувається так само, як і за традиційних методів просування, але тільки швидше і простіше.

You to Subs

Вартість послуг You to Subs залежить від кількості публікацій у блозі, а також від бажаної активності підписників. Якщо ви викладаєте до 14 постів на тиждень, то сторінка отримує низький рівень складності, якщо більше 15 – високий.

Сервіс пропонує два види активності фоловерів. У першому випадку вони підписуються, дивляться історії, пости, Reels та лайкають публікації. У тариф Super Active включені коментарі від 15 символів, а також додавання вашої сторінки до “Близьких друзів”.

вартість послуг You to Subs

You to Subs рекомендує вибирати мікс із активних та суперактивних підписників, і не викручувати останніх на максимум. Це має сенс, тому що коментарів завжди має бути менше лайків, навіть у мільйонних облікових записах. На сайті можна дізнатися, в яку суму обійдеться набір бажаної кількості фоловерів. Рухайте повзунок і вартість автоматично прорахується.

ціна автоматично прорахується

Для того, щоб розпочати роботу з сервісом, необхідно зареєструватися. Але не хвилюйтеся: передавати особисті дані не доведеться. Це потрібно лише для того, щоб отримати доступ до особистого кабінету. У ньому відстежується кількість замовлень у роботі, їхній статус, залишок коштів, кількість виконавців на контрактах. Ви можете зняти людину із замовлення, якщо помітили, що вона не виконує своїх зобов’язань. Система автоматично підбере нового користувача замість попереднього.

кабінет замовника

Завдяки послузі з набору підписників від You to Subs, обліковий запис буде зростати і розвиватися. Жива аудиторія завжди позитивно впливає на органічне просування та покращує статистику. Пости потраплять до рекомендацій, що призведе до набору нових фоловерів, які зацікавляться вашим блогом або продуктом.

Детальніше про сервіси для набору підписників Ви можете переглянути у мене на каналі:

Velesty

Сервіс Velesty також займається залученням якісних підписників. Вони не просто підписуються на сторінку і висять мертвим вантажем, а й взаємодіють із публікаціями. Цей метод дозволяє в короткі терміни розвинути обліковий запис у Instagram, зробивши його живим та цікавим для цільової аудиторії. Сторінка виглядатиме затребуваною, що підвищить ваш авторитет і зміцнить довіру потенційних клієнтів.

Velesty

Також Velesty пропонує послугу за окремим набором лайків, коментарів та підписників. Вона підійде для тих, кому потрібно точково покращити показники статистики або набрати певну кількість фоловерів.

Оскільки сервіс працює з живою аудиторією, то підписники та коментатори також будуть реальними людьми. Не хвилюйтеся про свою репутацію, тому що ніхто і не запідозрить вас у накрутці. Підвищена активність на постах буде схожа на ту, що відбувається, коли контент потрапляє до рекомендацій.

контент потрапляє до рекомендацій

Щоб дізнатися, у яку суму обійдеться залучення підписників, скористайтеся калькулятором. Впишіть потрібну кількість фоловерів, а система прорахує, скільки ви отримаєте лайків, коментарів та переглядів. Праворуч відображається вартість послуги, яка залежить від тривалості гарантії на замовлення.

гарантії на замовлення

В особистому кабінеті можна відстежувати статус замовлення, термін гарантії, а також продовжувати контракт, коли час надання послуги спливає.

особистий кабінет

Velesty гарантує виконання своїх зобов’язань і до того ж повністю безпечний. Не потрібно давати пароль від облікового запису, немає прихованих платежів або щомісячних підписок. Так що не сумнівайтеся – цей сервіс безпечний та ефективний.

Zamupa

Zamupa – це маркетингове агентство, яке пропонує послуги з розкручування Instagram. Сервіс обіцяє прихід якісної аудиторії, без спаму, фейків та ботів.

Zamupa

Спочатку програма аналізує інформацію про обліковий запис: вік аудиторії, місцезнаходження, інтереси. Згодом ви зможете доповнити ці дані в особистому кабінеті,  вручну вказавши свою сферу діяльності, акаунти конкурентів та хештеги.

акаунти конкурентів та хештеги

Zamupa може залучити від 100 до 1000 підписників за один раз. Звичайно, краще вибрати максимальну кількість, щоб прихід аудиторії розтягувався в часі і був плавним. Але якщо хочеться протестувати послугу, то ніщо не заважає вибрати мінімальний пакет, а потім його підвищити.

На тарифі LITE всі нові фоловери будуть переглядати публікації та сторіс, а також ставити лайки. Тариф PRO включає також:

 • коментування постів;
 • репости/збереження публікацій;
 • аналіз профілю від маркетолога;
 • “розумне” націлення (націлювання за конкурентами, хештегами, аудиторією);
 • взаємодія з інфлюєнсерами;
 • автоматичний Whitelist (виключення облікових записів, з якими ви вже контактували при підборі підписників).

тарифи

Zamupa підбирає лише якісну аудиторію. Ваші майбутні підписники – власники живих акаунтів у Instagram, з фотографіями, аватарками та адекватною кількістю підписок у профілі. Вони відповідають вимогам платформи, що робить користування сервісом абсолютно безпечним. Коли клієнти заходитимуть на вашу сторінку, вони побачать серед фоловерів звичайнісіньких користувачів, а не ботів, що зміцнить їхню лояльність.

Завдяки роботі фахівців агентства, ваш обліковий запис буде розвиватися поетапно та якісно. Поступове збільшення лайків та коментарів покаже Instagram, що контент цікавий людям, і система виведе його до топу. Попадання в рекомендації – це можливість органічного зростання, тому замовивши набір підписників у Zamupa, ви прокладете собі шлях для подальшого розвитку.

На завершення

Як бачимо, отримати живу та якісну аудиторію без величезних вкладень цілком можливо. Для цього необхідно скористатися перевіреними сервісами, які не дурять людей і приваблюють реальних підписників, а не роботів. Ми обговорили чотири відмінні варіанти – почніть використовувати один із них вже сьогодні, і ви побачите, наскільки ефективний цей метод.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання