Підключення Apple iPad до телевізора для презентації

 • 18.4.2024
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: SMM

Планшети Apple – ідеальний інструмент для активної ділової людини. Адвокати, торгові агенти або мерчендайзери використовують Айпад для зберігання та обробки величезних обсягів інформації. А завдяки потужним процесорам сімейства Apple Silicon купити Айпад має сенс і спеціалістам, які працюють із графікою, програмуванням, ландшафтним чи інтер’єрним дизайном.

способы подключить Айпад к телевизору Смарт ТВ

Прості способи підключити Айпад до телевізора Смарт ТВ

Айпад відрізняється великим розміром екрана від десяти до 12,9 дюймів. Але цього недостатньо, якщо потрібно провести презентацію перед великою аудиторією. Підключення Айпада до смарт-ТВ затребуване і в інших ситуаціях:

 • для ігор на великому екрані;
 • при проведенні занять з англійської мови або математики в онлайн-режимі перед групою студентів;
 • для перегляду фотографій та відео та ін.

Розглянемо найпоширеніші способи підключити Айпад до телевізора.

Apple TV або AirPlay

Техніка Apple є ексклюзивною в тому сенсі, що вона не так легко інтегрується з іншими операційними системами. На щастя, давно знайдено вирішення цієї проблеми. У Apple вже давно випускають приставку Apple TV, яка підключається до телевізора через HDMI. А з 2018 року телевізори Samsung, LG, Sony та багато інших брендів підтримують технологію AirPlay першого або другого поколінь, яка, по суті, є аналогом Wi-Fi Direct, лише заточена під iOS.

Для підключення Айпада до телевізора без дротів необхідно:

 • обидва пристрої активувати в одній мережі Wi-Fi;
 • виконати пошук пристроїв для дублювання екрана;
 • на телевізорі запустити AirPlay і вибрати Айпад як джерело сигналу;
 • на Айпаді підтвердити інтеграцію.

Тепер екран вашого планшета дублюватиметься на телевізор, що допоможе проводити презентації та демонструвати наочні матеріали. Підключення Айпад до TV через приставку Apple TV відбувається за таким же алгоритмом, тільки всі налаштування виконуються через приставку.

Через Chromecast

Айпад підтримує підключення до Смарт телевізорів та через приставку Хромкаст. Щоб трансляція контенту відбувалася без збоїв та переривань, на планшет необхідно завантажити фірмову програму Google, через яку і виконуються основні налаштування. ТБ, у свою чергу, “бачить” планшет у мережі, як звичайний комп’ютерний девайс для передачі даних.

Дротові способи трансляції Айпада на екран телевізора

Дротові способи трансляції Айпада на екран телевізора

Якщо швидкість інтернету в мережі Вай-фай не найвища, стабільне підключення можуть забезпечити провідні з’єднання:

 1. HDMI – найпопулярніший на сьогодні стандарт, який забезпечує неймовірну швидкість передачі даних. Його нерідко використовують геймери для підключення приставок PS5 або Xbox до Smart TV;
 2. VGA-адаптер – якщо модель телевізора застаріла, в ній може не бути роз’ємів під HDMI. VGA – аналоговий стандарт, але для його підключення знадобиться спеціальний адаптер під ваш Айпад та Lightning порт;
 3. USB Type-C – при такому способі підключення Айпад розглядається телевізором як сторонній накопичувач. За допомогою пульта від телевізора ви зможете зайти в менеджер файлів та відтворити потрібний медіаконтент. Щоправда, є ризик, що не всі формати відкриватимуться на вашому телевізорі.

Як бачимо, є багато способів підключити планшет Apple iPad до телевізора для проведення презентацій та дублювання дисплея.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання