Що можна отримати від Shopify Payments?

  • 17.4.2024
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес

У сучасному світі, який розвивається надзвичайно швидкими темпами, нікого не здивуєш електронними грошима. Електронною валютою ми звикли розраховуватися, платити, продавати за таку валюту. Для здійснення необхідних операцій, ідеально підходить платіжна система для etsy, яка відповідає всім вимогам надійності та безпечності. 

Перед тим, як прийняти остаточне рішення, варто розглянути, що саме отримує користувач такої системи. Продукт готовий запропонувати те, що цікавить користувача, зробити так, щоб той міг розраховувати на позитивні особливості.

Shopify Payments

Переваги, які отримує користувач платіжної системи

Shopify Payments являється доступним способом приймати платежі, і при  цьому не доведеться турбуватися про процес виведення коштів. На це йде не більше двох днів, що достатньо оперативне.

Використовуючи таку платіжну систему, можна отримати наступні переваги:

  • Система оплати має вбудовану інтеграцію. Це пояснюється тим, що у Shopify Payments відсутній окремий кабінет. Не потрібно туди заходити, щоб вивести гроші вручну. Також не потрібно виконувати інші операційні дії, що являються нудними;
  • Кошти виводяться максимально легко. Оскільки можна автоматично виводити кошти на рахунок, роблячи це кожні три робочі дні з того дня, як покупка була отримана. Додаткових дій для цього не потребується. Тому користувач може приймати платежі  з максимальною швидкістю та надійністю;
  • Комісії в даному плані нижчі. Для тих, хто користується Shopify Payments, зазвичай пропонують нижчі комісії. Особливо, якщо порівнювати з іншими платіжними шлюзами;
  • Валюти підтримуються різні. Система допомагає продавати і приймати платежі у більшості валют. Таким чином можна продавати на весь світ.

Всі ці переваги являються серйозним приводом для того, щоб підключити саме таку платіжну систему. Якщо виникають додаткові запитання, тоді завжди можна звернутися до професійних консультантів, які допоможуть визначитися. Клієнт виявиться повністю впевненим  у тому, що робить все правильно.

Необмежена консультація для клієнтів

Як вже сказано вище, клієнтам надається необмежена консультація у часі.  Будь-яке запитання, яке стосується використання Shopify Payments буде вирішено. Консультанти допоможуть використовувати систему з максимальною ефективністю.

Знайти підходящу платіжну систему не так просто. Кожна із сучасних платіжних систем може мати свої переваги і недоліки. Але якщо зупинити вибір на Shopify Payments, то вже скоро можна побачити, що це дійсно правильне рішення.

Якщо виникають проблеми з проходженням верифікації, то це також можна легко вирішити,  тому що менеджери підкажуть, як бути. Як тільки почнете користуватися Shopify Payments, одразу побачите, наскільки це зручно та вигідно.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання