ТОП-4 популярних бізнес-моделей телевізорів Samsung

  • 27.3.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Новини

Телевізори від південнокорейського виробника Samsung по праву займають провідні позиції в експертних рейтингах. Вони відрізняються:

  • першокласною якістю складання;
  • яскравою та глибокою картинкою;
  • гідним звучанням динаміків;
  • набором корисних функцій.

Важливо розуміти, що найдорожча модель далеко не завжди є оптимальним вибором. За допомогою нашої збірки читачеві буде простіше вибрати телевізор Samsung, який відповідає його запитам.

Samsung BU8500

Модель відрізняється великим функціоналом та елегантним дизайном. 4K LED екран підтримує технологію HDR та голосові команди. Інтерфейс ОС Tizen smart TV пропонує сумісність із популярними потоковими сервісами. Продуктивність і висока роздільна здатність забезпечує процесор Crystal 4K, а LED-підсвічування сприяє контрастності та яскравості.

Модель оснащена трьома роз’ємами HDMI 2.0 (один із яких призначений для підключення саундбару), реалізована підтримка стандартів ігрових приставок нового покоління HGiG та ALLM. Серед недоліків варто зазначити відсутність підтримки AMD FreeSync. Цей телевізор не є флагманським, але втілює оптимальну комбінацію ціни та якості.

Samsung BU8500

Samsung QN900B Neo QLED 8K

Широкоформатний 8K-телевізор QN900B Neo QLED – ідеальний варіант як домашній кінотеатр. Запатентована технологія Mini-LED дозволяє відтворювати зображення вражаючої насиченості. Яскравість і точність передачі відтінків можна назвати винятковими, а звукова картина занурює глядача в те, що відбувається на екрані.

Щільність світлодіодів забезпечує неймовірну глибину темних фрагментів картинки, сучасний режим Multi-Intelligence AI відповідає за максимально природний перехід кольорів. Екран відрізняється стійкістю до вицвітання.

Samsung QN900B Neo QLED 8K

Samsung S95B

Перша OLED-модель від Samsung. Телевізор поєднує в собі головні переваги технології OLED з перевагами колірного діапазону QLED. Панель відрізняється витонченою конструкцією, що естетично доповнює інтер’єр. Графічний процесор, що працює на основі штучного інтелекту, пропонує низку просунутих смарт-функцій та вражаючу продуктивність в іграх.

Головна перевага моделі Samsung S95B – виняткова якість зображення. Відтворювана картинка є дивовижним балансом глибини, яскравості і контрастності. Якість звуку також на висоті.

Samsung S95B

Samsung QN95B Neo QLED

Дизайн та телевізора QN95B Neo QLED Samsung QN95A візуально відсилає до космічної тематики. Плоскі панелі створюють враження гармонії та завершеності.

Апаратна частина у поєднанні з доопрацьованою функцією підсвічування дозволяє відтворювати картинку фантастичної якості як у фільмах, так і в іграх. Підтримка колірного профілю Quantum Dot забезпечує точність передачі кольору. Технологія обробки аудіо Object Tracking Sound створює глибину звучання, необхідну для мультимедійних розваг.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання