Корисні послуги для бізнесу від Київстар

  • 29.3.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Маркетинг

Полезные услуги для бизнеса

Хтось скаже, що для створення бізнесу його власник має все робити сам, починаючи від розробки логотипу та закінчуючи налаштуванням таргету. Інші ж зауважать, що важливо навпаки залучати фахівців, які і час заощадять, і якість роботи гарантують. Щоб не вибрали для себе ви, рекомендуємо ознайомитися з послугами, які будуть не зайвими для підприємців: можливо, ви давно шукали якусь із них!

Геомаркетинг

Геомаркетинг – це аналіз певної зони на карті з метою визначення її популярності серед ЦА підприємця. Аналіз відбувається на основі даних оператора та допомагає:

  • Визначити місце, де найкраще відкрити відділення чи торгову точку;
  • Розрахувати кількість можливих відвідин;
  • Розрахувати потенційний прибуток;
  • Оцінити та перевірити ефективність роботи вже існуючих точок.

Серед послуг, які пропонує компанія Київстар:

Теплові карти. Готова інтерактивна карта обраної місцевості з нанесеними колірними зонами. Чим тепліше відтінок, тим більше споживачів зосереджено на ньому.

Геопортал. Платформа з куди більшою картою місцевості, де ви самостійно зможете вибрати та провести аналіз локацій, порівняти різні місця, знайти на карті свою ЦА за критеріями, створити файл з результатами аналізу та поділитися платформою з іншими.

Портрет клієнта

Дізнайтеся та отримайте готовий портрет вашого клієнта, складений на основі більш ніж 100 Big Data-критеріїв, серед яких вік, стать, стиль життя, інтереси, тип пристрою, геолокація, подорожі та інші. Послуга допоможе дізнатися більше про вашу ЦА, удосконалити послуги чи продукти, виходячи з отриманих даних, та залучити ще більше клієнтів у майбутньому, налаштовуючи рекламу під ці значення.

Таргетовані розсилки

Пошук вашої ЦА серед клієнтів Київстар за look-a-like моделлю, за 100+ Big Data-параметрами або геолокацією користувачів. Наступний крок — створення, налаштування та надсилання SMS-розсилки вибраним абонентам у заздалегідь визначений час. Таким чином ви зможете повідомити потенційним клієнтам про свої пропозиції, повідомити користувачів про зміни або надіслати інформацію про акції або знижки.

Дата-центр

дата-центрРозмістіть власні або орендуйте доступні сервери у дата-центрі Київстар. Рівень безпеки Tier-III, мікроклімат, підтримка вологості, цілодобова охорона, власна дизель-генераторна станція та безперебійний інтернет – те, що захистить практично від будь-яких збоїв, спалахів та втрати даних.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання