Просування сайту, або Як замовити seo-тексти

  • 16.6.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: SEO

Бренди націлені на збільшення попиту своєї продукції чи послуг. Досягти поставленої мети вдається далеко не всім, адже це залежить від якості рекламних кампаній. Сьогодні просування здійснюється в онлайн-режимі, тому замовити seo-тексти бажають багато власників бізнесу. Подібна стратегія не є новою, хоча особливості її проведення остаточно невідомі. Однак зрозуміло одне: якісний матеріал дозволяє підвищити попит на послуги та позмагатися з конкурентами. Що для цього потрібно? Заручитися підтримкою професійних копірайтерів.

Как заказать seo-тексты

Що потрібно щоб замовити seo-текст?

Підготовчий етап починається задовго до пошуку відповідного автора. Попередня підготовка вимагає складання технічного завдання або брифу. Щоб замовити seo-тексти, потрібно розуміти, чого ви хочете і який з елементів діяльності потребує додаткової реклами.

Основна увага прикута до унікальності матеріалу, але це не весь перелік можливих вимог. Для створення якісного тексту необхідно:

  • підготувати список ключових фраз та оцінити необхідність вказівки геолокації;
  • визначити цікаві теми для читачів чи виділити популярний продукт (послугу);
  • виділити цільову аудиторію, яка із задоволенням відвідує ваш сайт або сторінку в соціальних мережах.

Ефект, який з’явиться після розміщення seo-статті, залежить від цих факторів. Якщо інформація буде нецікавою, читачі не затримуватимуться на ваших сторінках. З цієї причини важливо визначити гідного кандидата, який повністю розкриє цю тему.

У кого замовити seo-тексти

Пошук автора займає досить багато часу, тому подумайте, чи є він у вас. Позитивна відповідь свідчить про те, що можна відвідати відомі біржі, де фрілансери пропонують свої послуги. Однак пам’ятайте, що жоден незнайомець з платформи не здатний гарантувати потрібний результат.

Робота з контент-студією викликає більший захват. По-перше, ви заощаджуєте свій час і можете розраховувати на допомогу співробітників агенції. По-друге, вибір автора стає набагато простіше, адже керівник проекту знайомий із реальним досвідом роботи обраного копірайтера.

Команда студії копірайтингу Fabrika Slov складається з надійних копірайтерів та відповідальних редакторів. Завдяки цьому можна виключити ймовірність наявності помилок та невідповідності ТЗ. Виправлення матеріалу здійснюється без вашої участі, а якість статей не викликає сумнівів.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання