Чому не включається планшет і як вирішити проблему

 • 30.1.2024
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: Новини

Багато власників планшетів хоч раз стикалися з ситуацією, коли пристрій просто не вмикається. Це не означає, що планшет неякісний – такі проблеми бувають навіть із новою технікою. Часто відсутність реакції не означає ніяких серйозних поломок. Пропонуємо ознайомитися з основними причинами, через які планшетники не вмикаються і способами розв’язання цих проблем.

Почему не включается планшет и как решить проблему

Дві основні причини, чому планшет не включається

Експерти впевнені, що в більшості випадків девайси не хочуть реагувати на кнопку живлення з двох причин: апаратний збій та програмні помилки.

Апаратний збій

Це поломка якоїсь деталі всередині планшета або пошкодження контактів. Ось основні причини:

 • не працює роз’єм USB;
 • ушкодження материнської плати;
 • підключення несумісних пристроїв;
 • не працює кнопка живлення;
 • пошкоджено шлейф екрану;
 • перестала функціонувати батарея.

Це найпоширеніші проблеми і, на жаль, не все можна вирішити самостійно, але детально розповімо нижче.

Програмні помилки

Помилки в роботі ПЗ не залежать від експлуатації, тобто на них не впливають падіння, подряпини та інші механічні пошкодження. Ось кілька причин програмних збоїв:

 • наявність вірусів та програм-шкідників;
 • пошкодження самої операційної системи;
 • збої у роботі софту;
 • збої в настройках планшетного ПК.

Визначити, що саме стало причиною відсутності живлення, складно без допомоги фахівця, але це не завжди потрібно. Справа в тому, що програмні помилки набагато простіше виправити, ніж апаратні.

Як вирішити проблему відсутності живлення планшета

При апаратних збоях можна спробувати лише один спосіб – поставити на зарядку та переконатися, що вона точно працює. Після цього не варто чіпати планшет 2-3 години. Можливо, робота відновиться, навіть якщо пристрій був заряджений. Якщо це не спрацювало і проблема значно серйозніша, тоді потрібно йти в сервісний центр до фахівців.

За програмних помилок все набагато простіше. Є кілька способів вирішити їх у домашніх умовах.

 1. Перезавантаження. Ця дія часто вирішує безліч збоїв. Для цього просто тримайте кнопку живлення 10-15 секунд.
 2. У кожному планшеті є маленький отвір, або напис Reset. Потрібно взяти тонкий предмет на зразок голки, натиснути і тримати близько 15 секунд.
 3. Програма Recovery Вона запускається різними комбінаціями кнопок залежно від виробника. Наприклад, «Збільшити звук» та кнопка живлення, або «Зменшити звук» + кнопка живлення + «Home». Після цього запуститься спеціальна програма, яка скине все до заводських налаштувань. Але проблема в тому, що всі дані будуть стерті. Так що використовуйте цей випадок, тільки коли ви все необхідне зберегли в резерві.

Як бачите, не завжди проблеми з відсутністю живлення потребують допомоги спеціалістів. Іноді можна впоратися самостійно. Якщо ваш пристрій просто застарів, рекомендуємо переглянути новий планшет в інтернет-магазині Алло. У каталозі є великий вибір планшетів на будь-який бюджет. А розстрочка та гарантія доступні всім покупцям.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання