Як купити USDT через картку Монобанку

  • 4.11.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес, Новини

В наш час, актуальність та затребуваність криптовалюти вже не є новиною ні для кого. Особливо значну популярність набрав стейблкоїн USDT. Це інноваційна та стабільна криптовалюта, яка завжди еквівалентна одному долару США. В Україні банківська сфера відкрита до нових фінансових рішень, пов’язаних із криптовалютою, зокрема компанія Monobank, яка стала незаперечним лідером серед мобільних банків. Кількість їх клієнтів досягла майже 8 мільйонів, загальна сума витрачених клієнтами грошей просто неймовірна: 4 трлн доларів, а за 1 хвилину користувачі роблять понад 7,5 тисячі покупок.

Однак все ще залишається питанням, як вибрати надійний обмінник, який не підведе в останній момент. Тут на допомогу приходять агрегатори обмінників, такі як Bestchange, ExhangeSumo та український сервіс Scanbit. Кожна з цих платформ надає інформацію про курси обміну, комісії та відгуки користувачів про різні обмінники, допомагаючи приймати правильні рішення. Сьогодні ми докладно розглянемо алгоритм вибору обмінного сервісу з прикладу двох платформ, згаданих вище, саме ExchangeSumo і Scanbit.

Інструкція вибору сервісу на Scanbit

У цій процедурі немає нічого складного чи незрозумілого. За 5 кроків ми розповімо вам, як підібрати надійний та якісний сервіс.

Крок 1. Перейдіть на сторінку купівлі USDT за Монобанк. Там вже зазначено бажаний напрямок обміну (інтернет-банкінг Монобанк – USDT).

Крок 2. Відсортуйте за графою “Надсилаєте” з метою отримати найбільш вигідні пропозиції.

Зверніть увагу на напрямок стрілки біля графи – для відображення найкращих варіантів вона має бути спрямована вгору. Стрілка з напрямком “вниз” покаже вам найвигідніші варіанти обмінників.

Перейдите на страницу покупки USDT за Монобанк

Крок 3 (опціональний). Виключіть зі списку обмінники, які продовжують співпрацювати з Росією. Біля таких обмінників намальована “свинка”.

Исключите из списка обменники, которые продолжают сотрудничать с россией

Крок 4. Зі списку, що вийшов, відсортуйте і виберіть обмінники з найвищим рейтингом довіри.

Сервіс Scanbit власноруч перевіряє інформацію про кожний криптообмінник та оцінює його за 5 критеріями: репутація (відгуки користувачів), функціональність (кількість валют, швидкість обміну), безпека (публічно доступна оферта, політика конфіденційності), публічність (наявність профілів у соціальних мережах) та зручність (прозорість комісії, інтерфейс).

Ми рекомендуємо брати до уваги обмінники з рейтингом 45 та вище.

выберите обменники с самым высоким рейтингом доверия

Крок 5. Коли ви зупинитесь на одному або кількох обмінниках, уважно вивчіть їхню сторінку перед обміном.

внимательно изучите их страницу перед обменом

На що рекомендуємо звернути увагу:

  • детальна інформація про комісію.
  • відгуки (як хороші, так і погані).
  • сайт (ви повинні бути впевнені, що вас все влаштовує у сервісі, ви розібралися в інтерфейсі та можете звернутися до служби підтримки, якщо у вас виникнуть питання).

Інструкція щодо вибору сервісу на Exchangesumo

Так само як і зі ScanBit, процес не забере у вас багато часу. Представляємо вашій увазі – покроковий гайд, як вибрати найбільш підходящий вам сервіс.

Крок 1. Перейдіть на сторінку купівлі USDT за Монобанк. Для вашої зручності ми вже вказали бажаний напрямок обміну (інтернет-банкінг Монобанк – USDT).

Крок 2. Відсортуйте за графою “Віддасте”, щоб побачити інформацію про найвигідніші обмінники.

Напрямок стрілки вгору вкаже найкращі варіанти для обміну криптовалюти. Напрямок стрілки “вниз”, відповідно, вкаже вам найвигідніші варіанти для обміну.

G7Sh5UKM9Cf5twldnhpw11cjjaooJB4w0BscZFuK_u7Jb-UiA459kJS6JQRehAA6u5GSP9bdktML1EvEp2xLDHI0InLbdf8y_xSzuXDpZMrnfWEJaiWsmElhhKf3mmhLOnTbHMB9Qc6nQCj7WwJb4U0

Крок 3. Проаналізуйте умови обміну за такими пунктами, як курс (кнопки “віддасте” та отримєте”), ліміти (максимальна та мінімальна суми, які ви зможете вивести; відображаються при наведенні), резерв, опції та інші важливі для вас деталі.

Инструкция выбора сервиса на Exchangesumo

Инструкция выбора сервиса на Exchangesumo

Сервіс Exchangesumo створив дуже зручну систему: за замовчуванням найвигідніша для клієнта платформа представлена на початку списку.

Також на сайті ви зможете знайти інформацію щодо ручного або напівавтоматичного режиму роботи, додаткової комісії, нефіксованого обмінного курсу та інших нюансів з висновком. Крім того, біля кожної платформи ви знайдете унікальні значки. При наведенні на них ви відразу дізнаєтеся додаткові дані про майданчик, починаючи від режиму роботи і закінчуючи приємними бонусами, такими як кешбек.

Зверніть увагу: на сайті це не позначено, але сервіси Alt-Coin і Ferma зареєстровані в Росії.

Крок 4. Вивчіть як добрі, так і погані відгуки на обмінники.

Изучите как хорошие, так и плохие отзывы на обменники

Крок 5. Коли ви визначитеся з одним або декількома сервісами, уважно вивчіть їх сайти. Це можна зробити просто натиснувши на назву обмінника на сайті Exchangesumo.

внимательно изучите их сайты

На що рекомендуємо звернути увагу:

  • детальна інформація про комісію.
  • FAQ. Необхідно переконатися, що у вас відпадуть усі питання щодо сервісу до початку його використання.
  • сайт (ви повинні бути впевнені, що вас все влаштовує в сервісі, ви розібралися в інтерфейсі і можете звернутися в службу підтримки, якщо у вас виникнуть труднощі).
Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання