Накрутка фоловерів у Твіч: Огляд 5 ТОП-сайтів

 • 7.1.2024
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: SMM

Твіч – найпопулярніший майданчик для стрімінгу. Він обійшов Ютуб та інші сервіси не лише за популярністю, кількістю користувачів, а й за загальною кількістю переглядів трансляцій. Платформа, що створювалася як ресурс для прямих трансляцій ігор, турнірів, матчів, подкастів за іграми розширилася, захопивши більше сфер. Сьогодні на майданчику представлено десятки різних категорій:

 • прямі трансляції ігор;
 • музика;
 • ток-шоу, подкасти;
 • спілкування у прямому ефірі;
 • мистецтво;
 • спортивний покер;
 • cпортивні трансляції.

Це далеко не весь список можливих каналів та категорій, які пропонує майданчик. У кожній є свої зірки, популярні стримери та творці контенту. Як новачкові вибитися серед десятків, а то й сотень інших більш відомих особистостей?

У такій ситуації може допомогти накрутка фоловерів у Твіч, яку можна виконати в комплексі з додатковими послугами, наприклад збільшенням переглядів. Ми зібрали ТОП-5 найкращих сервісів, які пропонують свої послуги для підвищення активності та просування у соціальних мережах.

Накрутка фолловеров в Твич: Обзор 5 ТОП-сайтов

Огляд сервісів, де можна купити підписників Твіч

Накрутка підписників на Twitch – популярне явище. До послуг накрутки часто вдаються як молоді таланти, так і стримери зі стажем. У кожного свої цілі та завдання, але суть залишається незмінною – накрутка фоловерів Twitch є добрим допоміжним інструментом для творців контенту по всьому світу.

Кожен із майданчиків, що представлений далі, не перший рік спеціалізується на просуванні, має гарну репутацію. Накрутка підписників Твіч – їх профіль. Майданчики знають, як працювати з алгоритмами системи, як не допустити проблем при накрутці фоловерів та інших метрик у соціальних мережах.

ТОП 1 — LikesID

LikesID — сервіс з просування в соціальних мережах, який став популярним серед блогерів, стримерів, інфлюєнсерів не лише на ринку країн СНД, а й за його межами. Компанія пропонує користувачам великий спектр послуг та різні пакети для просування у багатьох популярних соцмережах, у тому числі на Твіч. Для кожної платформи спектр опцій та пакетів відрізняється, оскільки це залежить від алгоритмів, метрик, методу просування.

Користувачі можуть купити підписників Твічі, лайки, перегляди і не тільки. Розробники продумали накрутку до дрібниць, тому вона відбувається поступово, щоб не викликати підозри адміністрації платформи. Якщо купувати відразу кілька метрик, то вдасться виконати комплексну накрутку, завдяки чому все виглядатиме природніше.

ТОП 1 — LikesID

Переваги LikesID:

  1. Працює з урахуванням алгоритмів Твіч.
  2. Надає гарантію 30 днів на надані послуги.
  3. Має різні акції та зручні способи оплати.
  4. Не вимагає реєстрації на сайті для оформлення замовлення.
  5. Не збирає конфіденційних даних.
  6. Швидкість виконання замовлення: від 1 дня до тижня, залежно від кількості підписників для накрутки.

Вартість:

 • 100 фоловерів – 1.29$ 250 фоловерів – 2.99$
 • 250 фоловерів – 2.99$
 • 500 фоловерів – 4.99$ (Топ продажів)

Сервіс також пропонує пакети і із загальним обсягом фоловерів – від 1000 до 5000.

ТОП 2 — SocialBoss.org

Зручний сервіс для швидкої накрутки метрик без виконання завдань, що має англомовний, але цілком зрозумілий інтерфейс. Навіть без знання мови ви зрозумієте, як діяти та оформити замовлення. Ресурс має гарну репутацію та активно використовується клієнтами для просування як Твіча, так і своїх сторінок на інших платформах.

Переваги:

 1. Працює із різними соціальними мережами.
 2. Надає гарантію якості.
 3. Пропонує різні варіанти оплати покупки, у тому числі за допомогою криптовалюти.

Ціни:

 • 100 підписників – 4.99$
 • 250 підписників Твіч – 9.99$
 • 500 підписок – 12.99$
 • 1 000 фоловерів – 19.99$

Якщо ви хочете приваблювати глядачів з інших країн, з таким сервісом у вас це точно вийде.

ТОП 2 — SocialBoss.org

Сервіс 3 — Boosted

Це зручний сервіс для просування різних платформ. Звичайно, тут доступна і накрутка підписників Twitch. Компанія пропонує гарантію виконання замовлення, реферальну програму та старт виконання після оформлення замовлення протягом 7 хвилин. На платформі працює тех.підтримка, тому будь-які питання можна задати менеджеру. Також діє система знижок.

Переваги:

 • Зручний російськомовний інтерфейс.
 • Різні категорії підписників на Твічі – преміум, стандарт, люкс.
 • Просте оформлення замовлення без реєстрації (достатньо ввести URL-адресу вашого облікового запису).
 • Гарантія виконання замовлення – повернуть гроші протягом 48 годин, якщо послуга не буде виконана.

Незважаючи на всю якість роботи та спектр послуг компанії, вартість дуже висока. Стрімерам-початківцям купити підписників буде складно.

 • Підписка «Стандарт» – 33 долари за 250 підписників.
 • Преміальні підписники (Prime Люкс) – 16 доларів за 1 дію.
 • Преміальні підписники (Prime Преміум) – 10 доларів за 1 дію.

Сервіс 4 — Smmtap

Платформа з накрутки та маркетингового просування профілів/брендів/продуктів у мережі. Активно надають свої послуги на території СНД. Компанія молода і лише починає розвивати сервіс з накрутки підписників/фоловерів каналів на Твічі.

Переваги:

 • Великий вибір послуг.
 • Гнучка система оплати замовлення.

Компанія обіцяє залучати живих підписників, тому на даний момент відбувається вирішення технічних моментів та послуги не доступні для замовлення.

Сервіс 5 — Addmefast

Цей сервіс – представник категорії «безкоштовні методи» просування контенту. Тут клієнти проходять реєстрацію та виконують завдання один одного. Відмінна риса сервісу в тому, що користувачі самі обирають, які завдання вони виконуватимуть, щоб заробити бали.

З одного боку, такий метод може допомогти знайти свою аудиторію, поки з вами та вашим контентом будуть знайомитися. З іншого боку – накрутка займе в рази більше часу, ніж робота з профільними сервісами, які реалізують замовлення до 7 днів.

Переваги:

 • Безкоштовна модель накрутки.
 • Повна свобода роботи користувачів.
 • Можливість переглядати замовлення та вибирати завдання самостійно.
 • Система не вимагає паролі/логіни/контактні дані чи персональну інформацію клієнтів.
 • Проект запускає свою криптовалюту, яка може принести прибутки користувачам сервісу.

Накрутка підписників Твіч: як вона впливає на популярність стримера

Накрутка подписчиков Твич: как она влияет на популярность стримера

Накрутка фоловерів на Твіч допомагає новачкам швидше набрати реальну аудиторію на своєму каналі. Початківцям важко потрапити в топ трансляцій чи рекомендації від самого Твіча, а зібрати аудиторію з друзів та знайомих буває складно.

Фоловери – є одним із важливих критеріїв для отримання партнерки від стрімінгового майданчика. Саме вона допомагає стрімерам починати заробляти, отримувати рекламні інтеграції, пропозиції співробітництва.

Через високу конкуренцію на платформі, яким би якісним не був контент у стрімера, включаючи подачу матеріалу, залізо, формат спілкування, він легко може загубитися серед конкурентів. А накрутка фоловерів у Твіч допомагає на перших етапах розвитку каналу, підвищуючи активність та цифри, на які звертають увагу користувачі. Коли канал починає активно зростати, потрапляти в рекомендації, а глядачі чекають на кожну трансляцію, тоді накрутка Твіч фоловерів вже буде не потрібна, від неї можна буде відмовитися.

Накрутка Твіч фоловерів: як вибрати надійний майданчик

Якщо ви хочете, щоб накрутка підписників на Twitch пройшла безпечно та надійно, то перше, що потрібно зробити – вибрати відповідний майданчик або сервіс для замовлення послуг. Ось кілька основних моментів, на які потрібно звертати увагу, якщо ви вирішили купити підписників Twitch.

 1. Подивіться, як давно компанія надає свої послуги. Стаж роботи над ринком просування важливий. Неякісні чи ненадійні проекти «вилітають» із нього дуже швидко.
 2. Оцініть кількість пакетів та варіантів послуг компанії. Чим їх більше, чим вони варіативніші, тим більше довіри до такого майданчика.
 3. Почитайте відгуки від користувачів, дізнайтеся як пройшла їх накрутка підписників у Твіч, чи стикалися вони з труднощами чи проблемами.
 4. Проаналізуйте варіанти оплати перед тим, як купити підписників на Твіч. Деякі майданчики пропонують 1-2 методи, інші – понад п’ять, включаючи криптовалютні перекази.
 5. Порівняйте швидкість виконання замовлення. Деякі майданчики роблять все за 2-5 годин, інші можуть займатися накруткою в строк до тижня. Якщо важлива швидкість, то не забувайте про цей показник.
 6. Дізнайтесь, чи надають гарантії. Надійні майданчики, як LikesID, дають клієнтам гарантію на свої послуги, обіцяючи повернути гроші або заповнити прогалини в накрутці без додаткової оплати.

Часті питання про накрутку

Частозадаваемые вопросы про накрутку

Від чого залежить вартість накрутки?

Насамперед, ціна залежить від принципу ціноутворення на сервісі. Як правило, компанії пропонують пакети послуг. У такому разі накрутка підписників на Твіч має різну вартість через певний пакет користувачів, яких може накрутити сервіс. Чим більше фоловерів потрібно замовнику, тим дорожче коштуватиме накрутка. Можна купити фоловерів Twitch і вибрати додаткові послуги (лайки, перегляди записів), в такому випадку також знадобиться ширший бюджет. Багато майданчиків пропонують акції, які дозволяють заощадити.

Чи законно купувати накрутку?

Якщо накрутка підписників Twitch проводиться з урахуванням алгоритмів платформи, без порушення вимог, то проблем із вашим обліковим записом не виникне. На старті накрутка справді допомагає набрати першу аудиторію, щоб потім впевнено розвиватись.

Чи можуть інші користувачі побачити, що я купив накрутку фоловерів?

Ні, накрутка фоловерів на Твічі не видна аудиторії. Користувачі можуть щось запідозрити через «дивну» активність у чаті: безліч однакових смайлів та емодзі. Але якщо ви працюєте з надійним майданчиком для накрутки, то такого не станеться.

Чи можна замовити послугу на чужий обліковий запис?

Можна купити підписників на Твіч для свого друга/подруги, знайомого або стримера, що сподобався. Достатньо при покупці послуги вказати посилання на пряму трансляцію або канал людини, якій ви хочете зробити подарунок.

Чи можуть заблокувати обліковий запис через накрутку сайту/каналу на Твічі?

Так, можна купити підписників Twitch і отримати блокування у тому випадку, якщо накрутка виглядає неприродно. Надійні компанії знають, як працювати з алгоритмами системи та рівномірно вводять фоловерів на аккаунт стрімера. Некомпетентні компанії можуть за один раз завести одразу 1-2 тисячі підписників. Такі ситуації майданчик розцінить, як спам та підозрілу активність. Після чого стример може вирушити в бан.

Чи безпечні програми купівлі накрутки фоловерів?

Накрутка підписників на Твічі буде безпечною, якщо ви замовите її на надійній платформі, яка не вимагає даних від вашого облікового запису, не вимагає додаткової інформації та працює з урахуванням алгоритмів майданчика. Тому вам слід ретельно проаналізувати різні сервіси, протестувати їх роботу за допомогою мінімальних пакетів послуг, щоб оцінити можливості.

Підведемо підсумки

Накрутка підписників у Твіч була і буде добрим допоміжним інструментом. Вона допомагає новачкам здобути партнерку і перших реальних глядачів, набрати популярності та почати медійне зростання. Головне завдання – вибрати перевірений сервіс, який надає свої послуги на високому рівні, має техпідтримку та надає гарантію, наприклад LikesID. Співпраця з надійним майданчиком не тільки принесе бажаний результат, але й забезпечить безпеку процедури, збереження конфіденційності ваших даних та анонімність накрутки.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання