Які ергономічні офісні меблі потрібні для продуктивної віддаленої роботи

 • 30.4.2024
 • Автор Guest
 • Категорії: Новини

При віддаленій роботі часто виникає спокуса попрацювати в ліжку, на дивані, за кухонним столом. На жаль, потакання цим ідеям негативно вплине на твою продуктивність. По-перше, тобі стане складно перемикатися між роботою і відпочинком. По-друге, довге сидіння в незручній позі приведе до сутулості, швидкої втомлюваності, появі дискомфорту в спині, плечах і шиї. Щоб не допустити цього, створи комфортне робоче місце з ергономічними офісними меблями. 

Найважливіші офісні меблі для твого робочого місця 

Ергономіка вчить, що на твою продуктивність впливає все: від зручності меблів для офісу до безладу на столі. Щоб дізнатися більше про створення продуктивного робочого місця, ми звернулися в інтернет магазин Eversolid. Його спеціалісти радять першим чином звернути увагу на:

 1. Відповідність висоти столу твоєму зросту. 

Якщо твої ступні не дістають до підлоги, потрібно або поставити підставку під ноги або замінити стіл. Сучасні моделі з регульованою висотою дозволяють налаштувати положення як для сидячої, так і для стоячої роботи.  

 1. Зручність комп’ютерного крісла. 

В ньому має регулюватися положення спинки, сидіння, підлокітників та підголівників. Розглянь ортопедичні моделі, які легко підлаштувати під індивідуальні особливості тіла. 

 1. Положення монітору. 

При роботі твій погляд має бути направлений вище центру екрану. Так легше підтримувати спину прямою і не сутулитися. Підняти монітор на рівень очей можна за допомогою підставки або кронштейну. 

 1. Порядок на столі. 

Всі потрібні в роботі речі слід розмістити в настільних органайзерах. Якщо місця не вистачає, можна купити офісні меблі з великими відсіками для зберігання.

 1. Місцеположення телефону. 

Замість того, щоб тримати смартфон, залишай його на настільній підставці, звільняючи руки. Існують моделі з безпровідною зарядкою, що дозволять весь день користуватися мобільним, не хвилюючись про рівень батареї.

Які ергономічні офісні меблі потрібні для продуктивної віддаленої роботи

10 корисних ергономічних аксесуарів та меблів в кабінет

Після вибору основних меблів в кабінет слід зайнятися корисними ергономічними аксесуарами. Ось 10 популярних позицій, які можуть стати тобі в нагоді:

 1. Підставка для навушників, де буде зручно зберігати гаджет.
 2. Навісна полиця, яка розширить доступний простір. 
 3. Кронштейн для двох моніторів, що дозволить підняти на однакову викоту одразу пару екранів.  
 4. Балансувальна дошка, з якою робота стоячи стане набагато комфортнішою. 
 5. Спеціальна бігова доріжка, яку можна знайти саме в магазинах офісних меблів. З нею ти займатимешся спортом, водночас виконуючи робочі завдання. 
 6. Вертикальна підставка для ноутбука, що зберігатиме гаджет в зачиненому вигляді, економлячи місце на столі.  
 7. Підставка для зап’ясть, яка знизить навантаження на руки, дозволяючи більше друкувати.  
 8. Шкіряний килимок, який допоможе зонувати робочий простір. 
 9. Підставка для окулярів, яка збереже важливий аксесуар непошкодженим.  
 10. Кабель канали, в які можна сховати проводи від приладів. 

При покупці аксесуарів та меблів в офіс обов’язково переконайся, що обрав правильний розмір. Зазвичай виробник сам вказує всі вимоги та обмеження до експлуатації виробів.

  Share
  This
  Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання