Успішні продажі через маркетплейс Zakupka.com

 • 2.9.2021
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: Бізнес

Хочете підвищити ефективність продажів? Тоді скористайтеся сервісом Zakupka.com, який пропонує продавцям унікальні можливості і рекламні інструменти для активного просування.

продажи через маркетплейс Zakupka

Швидкий старт при мінімальних вкладеннях

Zakupka.com – це кращий портал для покупців і продавців, який допоможе підприємцям здійснити активний старт, а професіоналам – істотно розширити географію продажів і повністю перенести бізнес в онлайн без великих вкладень і ризиків. Зараз продавати стало легко, адже майданчик надає продавцям необмежені можливості для активного просування їх діяльності, а саме:

 • різні пакети послуг для просування бізнесу;
 • технічну підтримку в режимі 24/7 і рішення будь-яких питань;
 • легкий старт при реалізації товарів і послуг відразу після їх розміщення на сервісі;
 • рекламні інструменти, за допомогою яких ваш сайт буде користуватися попитом серед покупців;
 • швидке вливання в eCommerce за рахунок інструментів торгової платформи.

Крім цього, у порталу величезний трафік, а значить за рахунок популярності майданчика ви зможете скористатися унікальною можливістю і продавати в рамках цілої країни. В добу портал відвідують мільйони користувачів, а за рахунок сео-інструментів і потужних рекламних кампаній, ваші продукти і послуги буде видно в перших рядках пошукової видачі.

продажи через маркетплейс Zakupka

Переваги порталу Zakupka.com

До основних переваг торгівельної платформи слід віднести:

 • широку географію продажів без додаткових витрат на просування і розкручування інтернет-магазину;
 • активно розвинена система аналітики, тому ви особисто зможете контролювати попит на свої товари і на основі отриманої інформації коригувати закупівлі, таким чином збільшуючи дохід фірми і скорочуючи витрати на неліквідні групи товарів;
 • при необхідності ви завжди зможете придбати платний пакет послуг і отримати допомогу в просуванні і рекламі свого особистого бренду від професіоналів.

Закупівля пропонує покупцям велику кількість позицій, що не може надати жоден звичайний інтернет-магазин. Перевага полягає в тому, що споживачі можуть придбати продукти не від одного бренду, а від тисячі продавців і навіть порівняти вартість однієї і тієї ж речі за допомогою використання кнопки пошуку. Тому ви завжди можете розраховувати на хороший дохід і отримання прибутку вже з перших місяців після розміщення своїх позицій на сайті. Крім цього, ви можете не обмежуватися однією темою, а завантажувати товари в різні категорії. Платформа не є вузькоспеціалізованою, а надає широкий вибір споживачам, починаючи від побутових дрібниць і закінчуючи нерухомістю.

Для старту необхідно пройти реєстрацію і заповнити вітрину, використавши дизайнерські шаблони для її оформлення. Завдяки доступними цінам на послуги ви завжди зможете встановлювати конкурентоспроможні ціни на всі позиції і надавати покупцям вигідні акції і знижки для популяризації власного бренду. Такий підхід до розвитку діяльності в інтернеті допоможе за короткий проміжок часу залучити нових потенційних клієнтів без витрат часу і фінансів.

Переконайтеся особисто у всіх перевагах порталу, який пропонує скористатися високим купівельним потоком, викликаним величезною популярністю сайту. Також ви зможете розширити бізнес і звести витрати на рекламу до мінімуму. Використовуйте вже повністю готовий до роботи сайт, який постійно модернізує роботу і робить її найбільш вигідною для продавців.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання