Заробіток на завданнях в Україні

  • 12.12.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Маркетинг, Новини

Щоб швидко заробити деяку суму грошей, необов’язково мати певний набір знань, мати вищу профільну освіту або влаштуватися на посаду, що добре оплачується, «по знайомству». Отримати дохід можна у світовій павутині, яку вже безліч користувачів застосовують не тільки як метод розваги. Такий спосіб заробітку здебільшого не вимагає навичок та вмінь, достатньо виконувати прості завдання. Заробити так перший мільйон не вдасться, проте отримати додаткові кошти цілком реально.

Суть заробітку на завданнях

В інтернеті представлено безліч способів заробити, не виходячи з дому та не вкладаючи стартового капіталу. Початківцям бажано спробувати простіші завдання, які не вимагають профільних навичок, проте згодом можна вибирати і складніші варіанти.

Під завданнями розуміються певні доручення від «роботодавця», створені для отримання власної вигоди, наприклад, розкрутки блогу. При цьому його власник готовий оплачувати дії, які виконують тимчасові співробітники.

Заробіток на завданнях зводиться не лише до інтернет-маркетингу. Існує безліч варіантів доручень від замовника, які підходять для різних виконавців. Найпоширеніші приклади:

  • оцінити програму для телефону після скачування;
  • вирішити капчу на певному сайті;
  • написати статтю, коментар, відгук чи студентську роботу, включаючи диплом;
  • проголосувати за компанію, творчий твір, конкретну людину, проект чи спільноту;
  • робота в соціальних мережах – проставлення лайків, репостів, вступ до спільноти або додавання будь-кого в друзі;
  • створити на форумі рекламне повідомлення з прихованим або відкритим посиланням на сторонній ресурс;
  • пройти опитування, тестування;
  • пробути на певному сайті близько 30 секунд.

Варіантів заробітку на завданнях в інтернеті безліч, кожен виконавець може знайти те, що йому дійсно до вподоби і при цьому не складе труднощів для реалізації. Займатися такою діяльністю можна будь-де, достатньо мати під рукою ПК, ноутбук або мобільний гаджет з безперебійним доступом в інтернет.

Алгоритм виконання завдань може бути різним, все залежить від сервісу, але, як правило, він складається з найпростіших дій:

  1. Пройти процедуру реєстрації, яка не триває багато часу.
  2. Прочитати правила ресурсу для заробітку, визначитися із способом виведення коштів.
  3. Заповнити інформацію про себе та вибрати вкладку з актуальними завданнями.
  4. Перш ніж взяти завдання в роботу, ознайомитися з його умовами.
  5. Взяти завдання на роботу або подати запит. Після схвалення заявки виконати зазначені у ТЗ дії та надати результат.
  6. Отримати зарплату за умови, що замовник залишився задоволеним роботою виконавця.

Важливо звернути увагу на спосіб виведення коштів, часто при цьому потрібна наявність електронного гаманця. Більшість сервісів працюють із Webmoney, Payeer, PayPal. Щоб не виникало труднощів при виведенні коштів з будь-якої біржі завдань, бажано завести кілька різних гаманців.

Види заробітку на завданнях

Серед великого вибору завдань, представлених на біржах для заробітку, важливо вибрати те, з яким справді вдасться впоратися. Не варто братися за нездійсненні ТЗ, це стане втратою часу і для замовника, і для виконавця.

Зразкова інструкція, яка допоможе вибрати відповідне завдання для заробітку:

  1. Встановити фільтр на тематику: бажано вибрати кілька, щоб мати більше вибору.
  2. За допомогою фільтрації завдань встановити мінімальний поріг оплати завдань.
  3. Налаштувати повідомлення, якщо програму із завданнями встановлено на телефоні. Це допоможе не пропустити найвигідніші варіанти.
  4. Уважно вивчити технічні завдання та здавати готовий результат вчасно.

Популярні варіанти заробітку на виконанні завдань:

  1. Проходження тестів. У задачі є кілька питань з будь-якої області, на які необхідно відповісти. Рішення тестів можуть бути приховані на інших сторінках веб-ресурсу; в результаті замовник, він же й рекламодавець, переконується, що виконавець побував на сайті і вивчив його.
  2. Рішення капчі. Це невелика картинка, що містить комбінацію літер та цифр, які не завжди чітко видно. Також у капчі може бути представлена ​​невелика математична задача або набір картинок, де потрібно вибрати правильний варіант для відповіді на запитання. На таке завдання зазвичай витрачається трохи більше 30 секунд.
  3. Серфінг ресурсів. Цей варіант передбачає перехід за посиланнями замовника на сайті де необхідно пробути деякий період часу. Дія досить проста, а за її виконанням стежить таймер. Наприкінці терміну виконавець повинен вирішити підсумкове математичне чи логічне завдання.
  4. Участь у різних голосуваннях онлайн-формату. Потрібно просто вибрати потрібний варіант серед представлених, який вкаже в ТЗ замовник.
  5. Читання листів. Завдання схоже на серфінг ресурсів інтернету, оскільки вимагає переходу на сайт, вказаний замовником у завданні. Попередньо необхідно прочитати інформацію у листі, потім відповісти на контрольне запитання.
  6. Реєстрація на інтернет-ресурсах чи соціальних мережах. Подібні події можуть бути в сукупності з іншою діяльністю: наприклад, в соцмережах потрібно поставити лайки певним постам.

Список простих завдань для заробітку постійно поповнюється. Це може бути встановлення додатків, переклад відео- та аудіоматеріалів у друкований вигляд, написання нотаток та відгуків. Для любителів творчості є спеціальні біржі копірайтингу для написання текстів за заданим замовником ТЗ. Останні пропонують також переклади з іноземних мов, вирішення завдань з навчальних предметів, виконання дизайнерських проектів. Для власників навичок програмування можна підібрати ТЗ із розробкою нескладних додатків.

Середній рівень доходу

Сфера виконання простих завдань за оплату рідко стає основним видом заробітку, швидше за все це спосіб збільшити дохід у вільний час. Середнє збільшення до бюджету може становити трохи більше 150-300$ (еквівалент у гривні), залежно від типу завдання.

На дохід впливають як види ТЗ, так і час, який витрачає виконавець. Чим він більший, тим вище буде оплата.

Заробіток на завданнях в Україні – список перевірених сервісів

В інтернеті представлено безліч сервісів, що містять завдання різного рівня. Важливо вибирати перевірені веб-ресурси, щоб не зіткнутися із шахрайством, яке обернеться відсутністю виплат.

Можна працювати відразу на кількох сервісах та виконувати на них доступні завдання. Все, що потрібно від виконавця, – пройти нескладну реєстрацію та вибрати ТЗ під силу.

UNU

unu

Біржа мікрозадач UNU – https://unu.im. Це сервіс що стрімко розвивається, який не потребує великих затрат часу на реєстрацію та налічує понад 270 тисяч активних користувачів. Сервіс співпрацює з YouTube, Facebook, Telegram, Twitter, Instagram і дозволяє накручувати лайки, отримувати нових підписників, просувати групи і нарощувати число фоловерів. Можна також заробляти на коментарях, публікації актуального контенту на заданих майданчиках або в своєму акаунті, спілкуванні на форумах і установці додатків. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і приємно виглядає, а виплачують зароблені кошти на Perfect Money, Payeer, банківську карту або криптовалюту: Minter, USDT (TRC-20)

Kolotibablo

Kolotibablo

Посилання на сервіс – https://kolotibablo.com/

Головний принцип заробітку на завданнях безкоштовно (мається на увазі без стартового капіталу) на біржі Kolotibablo – рішення капчі, за помилки покладено штрафи. Це можуть бути російські та англійські літери, а також набір картинок. Якщо введення було неправильним кілька разів, користувач потрапляє до тимчасового блоку.

Заробіток на сервісі відбувається в доларах: щоб досягти мінімальної суми для переведення в готівку, потрібно вирішити не менше 500 завдань. Виведення коштів відбувається за допомогою CryptoSwapp, Capitalist, Litecoins та AdvCash, щонайменше 0,5 USD. Можна працювати не лише у веб-версії, але й за допомогою мобільного додатка.

2Captcha

2Captcha

Посилання на сервіс – https://2captcha.com

Сервіс для заробітку на рішенні капчі, що відрізняється необхідністю пройти навчання, що становить 45 пунктів. Тут знадобляться знання англійської мови. Сума оплати за рішення капчі невелика, загалом дохід може становити від 9 центів за годину.

Виведення коштів доступне на різні віртуальні гаманці, включаючи Perfect Money, AdvCash, Payeer, AirTM, Webmoney та Bitcoin. Мінімальна сума виведення – $0.25

Protypers

Protypers

Ще один сайт, орієнтований на розшифровку капчі, повністю англомовний, тому підходить лише виконавцям, які володіють азами мови. Мінімальна сума виведення становить 3 долари, а виплата можлива лише один раз на тиждень у понеділок.

Вибрати платіжну систему необхідно під час реєстрації профілю. Доступні варіанти — PayPal, WebMoney, Western Union, Perfect Money, LiteCoin та Bitcoin.

Clickworker

Clickworker

Це англомовний сайт, який є офіційною платформою для фрілансерів. Більшість завдань не вимагають наявності профільних знань чи кваліфікації.

Для роботи на Clickworker достатньо досягти повноліття та мати під рукою телефон із виходом у світову мережу. Завдання сервісу в основному спрямовані на розпізнавання людей та інших об’єктів, що пов’язане із прагненням зарубіжних IT-компаній навчити штучний інтелект. Як правило, завдання зводяться до фото та відео виконавця, на яких присутній він сам, його оточення, домашні вихованці та пейзажі.

Між замовником та виконавцем обов’язково підписується договір про нерозголошення інформації. Середня тимчасова зайнятість на сервісі – від 5 хвилин до 4 годин.

Freelancehunt

Freelancehunt

Посилання на сервіс – https://freelancehunt.com/

Українська біржа фрілансу, що пропонує швидкий заробіток за виконання завдань. Містить різні варіанти дій, починаючи від роботи з текстами та закінчуючи дизайном та програмуванням. Має кілька варіантів висновків, включаючи переказ зароблених коштів на банківські картки.

Kabanchik

kabanchik

Посилання на сервіс – https://kabanchik.ua/

Сервіс Kabanchik поєднує безліч виконавців і замовників, основний напрямок майданчика — вирішення побутових і ділових завдань.

Пропонує такі варіанти завдань:

  • клінінгові послуги;
  • домашній майстер;
  • волонтерська діяльність;
  • роботи з ремонту та оздоблення, що не потребують профільних знань, а також ТЗ для спеціалістів;
  • послуги кур’єра;
  • будівельна діяльність – розділ для професіоналів;
  • ремонт техніки, допомога у побуті;
  • організація логістичної діяльності тощо.

Для любителів діяти в Мережі сервіс Kabanchik пропонує копірайтинг, розробку сайтів і додатків, створення реклами, а також переклади.

Вибір напрямків є широким, а діяльність майстрів та замовників поширена на всю територію України: достатньо вибрати своє географічне положення при реєстрації. Виводити зароблені кошти можна у різний спосіб, включаючи банківську карту. Сервіс доступний у веб-версії та за допомогою програми на мобільному гаджеті.

Freelance

FreelanceПосилання на сервіс – https://freelance.ua/

Офіційний ресурс, створений як для фрілансерів, так і самозайнятих осіб, які працюють на себе (ФОП). Каталог послуг та завдань досить великий, передбачає не тільки дії в Мережі, а й вирішення побутових завдань.

Мінімальний термін виконання – від 24 годин, залежно від виду завдання. За безпекою угод слідкує адміністрація сайту.

Плюси та мінуси заробітку на завданнях

Головна перевага способу заробітку на завданнях – його доступність навіть тим виконавцям, які не мають профільних знань. Додаткові переваги діяльності:

  • відсутність податку на прибуток;
  • можливість участі у реферальній програмі, що приносить додатковий дохід;
  • більшість завдань не займає багато часу;
  • виконувати завдання можна будь-коли і будь-де, головне — мати доступ до інтернету;
  • швидке виведення заробітку;
  • не потрібно початкових вкладень.

Є такі роботи і деякі мінуси:

  • немає розвитку у професійному плані;
  • завдання, зазвичай, однотипні.

Головний недолік заробітку на виконанні завдань у тому, що ця діяльність найчастіше не може стати основною.

Поради для початківців

Початківцю фрілансеру у світовій мережі представлено безліч можливостей отримати додатковий дохід. Однак важливо правильно розподіляти свій час і знайти ту нішу, яка підійде найбільше.

Щоб одразу отримувати максимально відчутний дохід, необхідно дотримуватися наступних порад:

  1. Перед тим, як починати завдання, важливо вивчити ТЗ. Це забезпечить правильне виконання та миттєве прийняття результату замовником.
  2. Необхідно порівнювати види завдань із прибутком. Іноді кілька легких і низькооплачуваних ТЗ принесуть більше доходу, ніж одне дороге, але копітке.
  3. Можна і потрібно погоджуватися на партнерські програми, оскільки це спосіб додаткового прибутку.
  4. При роботі у соціальних мережах важливо враховувати, що висока активність стає причиною блокування профілю.
  5. Бажано заводити профілі відразу на кількох сервісах – це дає можливість не тільки збільшити загальний прибуток, а й отримати більше знань.
  6. Не варто зациклюватися на одному виді заробітку, бажано розглядати та пробувати різні сфери.
  7. Перед реєстрацією на вибраній веб-платформі бажано вивчити реальні відгуки про неї, щоб не потрапити на шахраїв.
  8. Перші завдання мають бути «до душі», це саме те, що любить і в чому справді розбирається виконавець.
  9. Замовники, які повинні схвалити виконавця завдання, завжди вивчають його профіль. Важливо, щоб він був максимально заповнений.
  10. Не варто забувати про відпочинок, це важливий момент як для початківців, так і для постійних виконавців.

Подаючи заявку на виконання завдання необхідно максимально зацікавити замовника. Не варто писати стандартний коментар у вигляді «Готовий виконати». Краще виділитися серед конкурентів та дати розгорнуту відповідь, чому саме ви підходите для ТЗ. Бажано також постійно розвиватися, проходити всілякі тести та іспити, що підвищують кваліфікацію та дають більше можливостей для виконання завдань у різних галузях.

Висновок

Заробіток на завданнях – швидкий спосіб отримати додаток до бюджету, однак він не стане постійним джерелом додаткового доходу за відсутності кваліфікації та профільних знань. Сучасна світова мережа пропонує безліч майданчиків для фрілансерів, що дозволяють не лише поповнити гаманець, а й розвиватись.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання