8 популярних бірж фрілансу

 • 8.11.2021
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: Бізнес

Дедалі більше людей цікавляться віддаленою роботою через багато чинників, які можуть надати “непостійна” зайнятість. Звичайно, відразу варто відзначити, що рівень заробітної плати тут може бути вищим, є можливість самому планувати отримані суми та особистий час роботи. Принцип фрілансу дуже простий. Що більше працюєш, то більше отримуєш. Без будь-якого тиску “згори”, упереджених відносин, зайвого стресу та “невдалого” колективу.

8 популярних бірж для фрілансу

8 популярних бірж для фрілансу

 1. Відкриває список найбільша російськомовна біржа FL.ru. Біржа має власну програму, зручну у використанні. На ній зареєстровано понад 1 мільйон виконавців. Щомісяця біржа публікує понад 30 000 різноманітних вакансій, конкурсів для великого спектру фахівців. FL.ru вийшла на світовий ринок і використовується у 27 країнах світу.
 2. Біржа freelansim.ru користується популярністю переважно у фахівців IT. Біржа тільки росте і розвивається, має різні недоліки, а також хвилю обурення у виконавців через запит на особисті дані, оплата тільки на електронний гаманець, велика комісія, але все ж таки нижче, ніж на FL.ru. Зазначається за відгуками різних джерел, що з цієї біржі менший відсоток шахраїв і роботів.
 3. Біржа ЕТХТ.ru має попит у фрілансерів у галузі перекладу, копірайтингу, рерайтингу, перекладу. Біржа надає можливість продавати готові статті та фотографії. Зручна та проста у використанні, а також забирає невеликий відсоток від виведення коштів.
 4. Illustrators.ru – найбільша спільнота ілюстраторів у Росії, замовлення оновлюються майже щодня. Автори можуть ділитися знаннями роботами з аудиторією, особистими новинами чи просто думками про ілюстрацію.
 5. Наступний сервіс надає виконавцям можливість самим вказувати, яку роботу вони готові виконати і за яку ціну. Moguza.ru гарантує швидкий та надійний переказ грошей. Великий спектр виводу, користувач може вибрати зручніший для себе. Надає послуги від створення сайтів та графіки до роботи з текстом.
 6. Topcreator.org – онлайн-галерея різних робіт авторів. Використовується дизайнерами та іншими творчими людьми у сфері мистецтва. Автори можуть отримати поради та відгуки, а також ділитися власними знаннями. Велика кількість різних завдань за рівнем складності.
 7. Копілансер – професійна біржа контенту. Пов’язана з копірайтингом, дозволяє перевіряти текст на орфографію та унікальність. Розцінки у біржі досить низькі 15-30 рублів за 1000 символів, але їй чим похвалитися у вигляді приємного інтерфейсу. Чесно кажучи, все і закінчується на ньому. Найчастіше вимоги до замовлень завищені, незручна система рейтингу. Техпідтримка відповідає надто довго.
 8. Адвего – можна знайти майже будь-який підробіток (написання тексту, переклад, рерайт, лайки, написання новин тощо). Розцінки від 24 руб за 1000 зн.

За віддаленою роботою стоїть велике майбутнє, вона має багато плюсів. Але до вибору біржі потрібно ставитися дуже уважно, тому що фріланс – це вибір і можливість цього вибору, тому потрібно шукати найкращі умови для своєї праці. На цих біржах були надані різні категорії, тому в одній з них буде потрібна спеціальність.

 
Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання