Вхідний маркетинг: як створити безкоштовну електронну книгу для збільшення продажів?

  • 29.7.2022
  • Автор Vladyslava Rykova
  • Категорії: Маркетинг

Попередньо потрібно виконати такі кроки.

  1. Визначити свою аудиторію. Для створення релевантного матеріалу для своїх майбутніх клієнтів уявіть персону покупця, тобто вигаданого персонажа з визначеннями: хто він, скільки років, де працює, що йому подобається і т.д.
  2. Поставити мету. Оскільки ціль заснована на просвіті споживачів, потрібно дати їм зрозуміти, що вони мають потребу, яку може вирішити конкретний продукт чи послуга, і таким чином згенерувати ліди.
  3. Опрацювати персональний контент. Інформація про персону покупця корисна під час визначення найбільш відповідних тем і стилю розповіді передачі повідомлення. Контент має бути спрямований на роз’яснення проблем аудиторії та інформування, але без повного вирішення їхньої основної проблеми. Чому? Тому що вони можуть більше не мати потреби в послугах.

Ідея полягає в тому, щоб вирішити невеликі проблеми та викликати більший інтерес. Розміщення посилань на продукти або сайт – це спосіб утримання лідів на зв’язку з брендом та наближення їх до пропонованих продуктів.

Кроки створення електронної книги

Після того, як буде визначена мета, тема та тип аудиторії, на яку необхідно орієнтуватися, можна приступати до роботи над контентом.

Ключові слова

Як правило, першим наміром тих, хто отримує електронну книгу, є не завантаження контенту, а пошук інформації. Звичайно, важливо залучати та переконувати цих людей, але не варто нехтувати тими, хто спочатку має намір отримати електронну книгу. Вони майже напевно є лідами.

Для того, щоб такі користувачі знайшли інформацію, необхідно дослідити та розмістити ключові слова, які можуть бути використані в пошуку Google, наприклад, «електронні книги з маркетингу та реклами» або «посібник із безпеки дому».

Етап дослідження, написання та редагування

Контент, що викликає довіру, повинен містити достовірні дані та інформацію з авторитетних джерел та останніх досліджень. Необхідний бездоганний правопис та граматика, а також чіткий, лаконічний та читабельний лист.

Дизайн та формат

Важливість дизайну незаперечна для мотивації читання, а також зручний для сприйняття формат без великих блоків тексту та з опорою на використання підзаголовків, списків, напівжирного шрифту, інфографіки, графіки, відео та інших форматів.

Засоби для розповсюдження електронної книги та отримання завантажень

Перед розповсюдженням слід подумати про те, де найлегше знайти своїх потенційних клієнтів.

Соціальні мережі

Найкраще просувати свою електронну книгу через профілі бренду в соціальних мережах. Важливо, щоб текст, який супроводжував пропозицію завантажити електронну книгу, був досить переконливим. Потрібно пояснити користувачеві, чому отримання інформації відповідає його інтересам.

Електронна пошта

Найпоширеніший спосіб надсилання завантаження цього контенту – через електронну пошту, яку щойно вказали користувачі. Отримання електронної книги електронною поштою – це спосіб мотивувати їх залишити свої дані.

Цільова сторінка

Якщо хтось збирається вкладати гроші в платну рекламу, таку як Google Ads, він повинен переконатися, що направляє користувачів на цільову сторінку з привабливою ціннісною пропозицією та чітким закликом до дії, що мотивує їх завантажити контент.

Блог

Статті в блогу ідеально підходять для того, щоб дати невеликий попередній огляд того, про що буде електронна книга. Треба включити до змісту свого блогу: запрошення безкоштовно дізнатися більше про тему за допомогою наявної електронної книги.

Тепер Вам стали відомі кроки та стратегії, як створити електронну книгу для збільшення продажів, залучення та утримання своїх потенційних клієнтів. Цьому сприяє інформація, що викликає довіру, підвищує впізнаваність бренду та спонукає людей підтримувати тісні стосунки з компанією, доки вони не будуть готові стати постійними клієнтами.

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання