Переваги веб-розробки на React у 2022

  • 20.8.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес, Маркетинг

React був створений Facebook як рішення для додатків, що масштабуються, з великим трафіком. З моменту появи на ринку він став улюбленим фреймворком JavaScript, який дозволив розробникам писати декларативне кодування – гнучке та читане. А DOM зображатиме лише внесені зміни замість того, щоб знову і знову показувати весь код.

Переваги роботи з React

React виявився простою бібліотекою, і сьогодні він вважається чудовою навичкою розробника. Є кілька переваг роботи з React, зазначимо їх: 

1. Віртуальний DOM

Спочатку React відзначався своєю славою, але тепер є й інші автономні реалізації віртуальної DOM, які можуть бути додані. Це також включає віртуальні моделі DOM, які реалізуються в інших платформах JS.

2. Серверний рендеринг

Рендеринг на стороні сервера виходить із коробки для React, що спрощує керування та рендеринг DOM та коду.

3. Описові попередження

Один із найкращих моментів для будь-якого новачка – якщо розробник вперше працює з React і випадково помиляється, система повідомить, де помилка в коді та як її виправити.

4. Система налаштування подій

React дозволяє розробникам створювати події, що налаштовуються, які потім оновлюються в сховищі даних. Існує безліч бібліотек, які допомагають розробникам легко переносити наявний код зі зворотних викликів на більш декларативну модель програмування.

5. Декларативне кодування

React замінює імперативний API декларативним, що спрощує створення інтерактивних інтерфейсів користувача. React ефективно оновлює та зображує потрібні компоненти для зміни даних.

6. Передбачуване кодування.

React дозволяє розробникам відкривати будь-який файл JavaScript з компонентом React і розуміти можливі стани цього компонента і те, як саме він поводитиметься, просто глянувши на цей файл.

Робота з React Native – переваги

React Native розроблено як міст між кодуванням і хост-платформою. React Native дозволяє розробникам писати код на JavaScript, але обробляє його для платформ Android та iOS, додаючи додатку природний зовнішній вигляд. Ось кілька плюсів для вивчення React Native:

1. Можливість розпаралелити роботу

React дозволяє виконувати рендеринг поза основним потоком, що забезпечує надплавну анімацію.

2. Декларативний стиль

Декларативний стиль кодування став основною причиною популярності React та React Native. Розробники можуть писати гнучкі коди, які можна читати та не маніпулювати.  

3. Складна обробка жестів

В Інтернеті є сенсорні матеріали, але немає відповідного інструментарію або дисципліни розробника для створення системи жестів. React Native змінює це, надаючи доступ до власних жестів.

4. Доступ до власних можливостей

React забезпечує доступ до специфічних можливостей та компонентів платформи, включаючи власні віджети.

5. Швидкі ітерації

React Native дозволяє використовувати гаряче та оперативне перезавантаження, де ви можете вирішити, як перезавантажити програму, щоб переглянути зміни.

6. Кросплатформеність

Одна і та ж платформа може використовуватися для кодування, розробки та випуску програм для декількох платформ, включаючи iOS та Android.

7. Легка читаність

Декларативний стиль кодування спрощує процес кодування, розробник може просто подивитися на код і зрозуміти, що він робитиме, замість того, щоб малювати його та з’ясовувати.

Висновки

Це лише деякі з багатьох причин, з яких React і React Native стали улюбленими бібліотеками та фреймворками. Вивчення React варто починати з HTML та JavaScript. Вчити в іншій послідовності нелогічно. Прискорити прогрес при вивченні React.js допомагає зворотний зв’язок, рев’ю коду, завдяки чому код стає робочим, читаним і відповідає стандартам галузі. React – чудова навичка, особливо в той час, коли смартфони значно перевершують настільні системи.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання