Крауд-посилання – ефективний інструмент залучення аудиторії

 • 25.9.2023
 • Автор Владислава Рикова
 • Категорії: SEO

Крауд посилання є відмінним способом залучення додаткового трафіку на сайт, розширюючи його видимість через дискусії та коментарі на форумах та інших платформах. Присутність активних посилань на таких платформах спонукає користувачів клікати на них у пошуку додаткової інформації, тим самим збільшуючи потік відвідувачів на сайт, що просувається. Завдяки правильному позиціонуванню і відповідному контексту, крауд маркетинг значно підвищує інтерес і довіру цільової аудиторії до продукту або послуги, що просувається. А різноманітність джерел вхідних посилань дозволяє наростити масу посилань сайту і зміцнити його авторитет у пошукових системах. Тому розміщення крауд-посилань сприяє не лише збільшенню трафіку, а й формуванню впізнаваності бренду.

форумы

У яких напрямках crowd marketing працює як інструмент збирання цільової аудиторії?

Послуги крауд-маркетингу є ефективним інструментом залучення цільової аудиторії, особливо у певних сферах, де пряме спілкування зі споживачем може дати максимальний ефект. Для додаткового розуміння специфіки, рекомендуємо перейти за посиланням embo.com.ua/ru/crowd-marketing і ознайомитися докладно з цим методом. Особливо цей спосіб зовнішньої оптимізації виявляє свою ефективність у таких напрямках:

 • Наявність складного продукту – коли для взаємодії з ЦА необхідно більше інформації для розуміння продукту, що просувається, і його переваг.
 • Просування невідомого продукту – у випадках, коли ринок ще не знайомий з пропозицією, а створення репутації та впізнаваності критично важливе.
 • Часта поява у запитах фраз «відгуки», «форуми», «що краще» та інших – це спосіб зробити акцент на активному моніторингу та виявити реагування на зворотний зв’язок споживачів із тематичних майданчиків.
 • Потреба у виході в ТОП із небрендовим товаром — коли необхідно конкурувати з відомими брендами та виділити свої унікальні переваги. Як правило, це доступна вартість при тих самих властивостях, що дуже приваблює нових покупців.

крауд

Застосування різних видів крауд-маркетингу в цих галузях не тільки збільшує впізнаваність та довіру до продукту, а й створює стійку спільноту лояльних клієнтів, які готові рекомендувати ваш товар чи послугу іншим за власним бажанням.

Із яких майданчиків спостерігається максимальний органічний трафік?

У світі існує безліч платформ для обговорення різноманітних тем, починаючи від кулінарії до наукових досліджень. Однак ключовий момент полягає в тому, щоб знайти «живу», активну платформу з тематичною або навколотематичною гілкою обговорень, де беруть участь справжні люди, а не лише маркетологи та фейкові облікові записи. На таких платформах обговорення будуть осмислені. У цьому контексті актуальним є відомий принцип: щоб оратора почули, необхідна справжня зацікавлена аудиторія. Сьогодні використовуються такі типи платформ:

 • тематичні форуми;
 • відгуки та рекомендаційні сайти;
 • соц мережі;
 • майданчики з питаннями та відповідями;
 • довідники;
 • блоги;
 • маркет-плейси, які пропонують обговорення конкретного товару.

крауд

Важливо розуміти, що крауд-маркетинг це довгостроковий інструмент, який не приносить миттєвих результатів. Не можна розглядати його як основний та єдиний спосіб нарощування посилального профілю та потенційного трафіку. Це лише один із компонентів комплексного підходу до просування сайту, а також один із методів лінкбілдингу. З урахуванням складності та багатогранності такого процесу, для досягнення оптимальних результатів рекомендується замовити крауд маркетинг для сайту у експертів у галузі пошукового маркетингу.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання