Помилки при виборі телевізора: як вибрати правильний телевізор для бізнесу

  • 2.3.2023
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Бізнес

Під час розмови з деякими людьми виявляється, що протягом десяти років вони не дивилися телевізор взагалі. І всі останні новини дізнаються з Інтернету. Дійсно, в епоху аналогового телебачення вибір глядачів був невеликим: монотонні шоу, мелодрами, концерти на свята із колись живими зірками вітчизняної сцени.

Але ситуація принципово змінилася після появи Інтернет -технологій та смарт -телебачення. Тепер покупець може вирішити, що дивитись: антиутопії та фільми про катастрофи, рідкісний концерт кумира 60-х або пізнавальні програми про життя корінних народів Амазонки. Більше того, якщо ви вирішите придбати телевізор LG, його можна перетворити на ігровий дисплей, насолоджуючись улюбленими гонками та стрілялками на величезному екрані. Але для того, щоб телевізором ви дійсно були задоволені, вам потрібно остерігатися деяких поширених помилок при його виборі.

Невідповідна діагональ екрану

Є дві крайнощі – занадто великі та мініатюрні телевізори. З одного боку, я хочу величезну плазму в будинку на 75 або навіть 100 дюймів. Але чи буде це доречно в крихітному готелі, де відстань від однієї стіни до іншої – не більше двох -трьох метрів?

Ошибки при выборе телевизора

Наприклад, занадто маленький екран на 32 дюйми для вітальні у звичайній трикімнатній квартирі також не найкращий вибір. Вам доведеться або сидіти поруч з телевізором, або перенести його на кухню, або до спальні.

Технології, які не потрібні

Сьогодні всі говорять про квантові точки. LG пропонує Nano Cell та QNED TVS. У магазинах техніки вони виглядають дивовижно. Щоб залучити клієнтів, вони спеціально вмикають відео з прекрасними видами та сценами – екзотичними рибами, гірськими панорамами, зоряним небом. Але ціни в регіоні 100 тис. грн та більше – це не найприємніше видовище.

Резолюція 8K UHD на телевізорі QLED – це дійсно круто. Тим не менш, якщо ви віддаєте перевагу звичайному телебаченню та періодично дивитесь фільми з Інтернету, телевізор LG 4K UHD з Smart TV та світлодіодна або пряма підсвітка стане чудовим вибором. І це коштує в декілька разів дешевше.

Телевізори від невідомих китайських брендів

как правильно подбирать ТВ

Якщо ми говоримо про придбання недорогого пристрою для елементарних цілей, багато покупців думають: навіщо платити за LG або Samsung, якщо телевізори такого і такого бренду коштують втричі дешевше? Але бюджетне телебачення від неперевіреного виробника – це безперервні проблеми з першого дня:

  • не підключаються до Wi-Fi, хоча в характеристиках вказана “підтримка смарт-телевізора”;
  • незручна панель управління, яка швидко ламається;
  • застаріла версія операційної системи Android, і неможливо з нею впоратися. І меню може бути на ієрогліфах;
  • страшна якість картинки та звуку.

Якщо на LG не вистачає коштів, на ринку є бюджетні телевізори Gazer, Realme, Xiaomi, Kivi. Ці компанії працюють в Україні давно, а якість їх продукції підтверджується численними відгуками. Ми також зазначимо, що в інтернет-магазині офіційного дилера LG, Samsung та інших брендів клієнтам пропонують вигідні безкоштовні розстрочки протягом десяти місяців.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання