Курси інтернет маркетингу в Onpage School

  • 17.4.2022
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Маркетинг, Новини

Курси інтернет маркетингу в Onpage School

Сучасна освітня платформа Onpage School відкриває запис на комплексний онлайн курс з інтернет-маркетингу.

Компанія Onpage відкрила набір в Onpage School — освітній проект для бізнесменів та фахівців, які хочуть зробити якісний крок у розвитку в інтернет-маркетингу.

Ми зібрали на одній платформі найкращих експертів з інтернет маркетингу в Україні, щоб вони поділилися з учасниками курсу найефективнішими інструментами та найяскравішими фішками, які можна буде одразу застосувати у своєму бізнесі та дуже швидко отримати результат у розвитку онлайн бізнесу.

Що таке Onpage School?

Це сучасний формат навчання:

  • Навчання у найзручніший час. Ви можете навчатися в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. У будь-який час і за будь-якого настрою.
  • Найпрактичніші відео уроки. Вам не потрібно слухати довгі лекції, щоб пройти одну тему та зрозуміти думку. Ми розбили наше навчання на короткі та практичні відео по 8-20 хвилин.
  • Цікаві та яскраві спікери. У нашій школі викладають лише фахівці практики, зі своїм досвідом та прикладами з життя.

Чому Інтернет Маркетинг?

Професія інтернет-маркетолога дуже затребувана на просторах ринку України та всього світу. Зі зростанням популярності інтернет-магазинів, зростає і затребуваність фахівців, які створюють та підтримують сайти продажів.

Курс Інтернет Маркетинг

Цей курс присвячений інструментам роботи з усіма інструментами інтернет маркетингу, які підвищать ваш професійний рівень як спеціаліста та дозволять максимально використати власні творчі ресурси та можливості.

В результаті навчання ви:

  • Дізнаєтеся про технології роботи з пошуковими системами та соціальними мережами
  • Навчитеся створювати веб-сайти та працювати з ними
  • Навчитеся налаштовувати рекламу та попрацюєте з рекламними кабінетами
  • Навчитеся писати якісні статті для ЗМІ

Студенти навчатимуться під керівництвом досвідчених експертів – співробітників компанії Onpage. На курсах учасники матимуть прикладні навички та зможуть відпрацювати їх на реальних кейсах проектів екосистеми Onpage.

За підсумками курсу кожен випускник отримає сертифікат про закінчення курсу, що дозволить їм отримати високооплачувану роботу та працювати на різних міжнародних ринках.

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання