Зміст
Що таке task manager?
Таск-менеджер – це програма, за допомогою якої можна значно полегшити своє життя. Вони відрізняються кількістю функцій. Наприклад, найпростіші дозволяють створити завдання та видалити після його виконання. Існують таск-менеджери з великим набором функцій. Ці програми можна придбати, а можна завантажити безкоштовно.
На даний момент у більшості фірм використовується автоматизоване керування задачами за допомогою таск-менеджерів, які допомагають організувати спільну роботу всередині колективу. Наприклад, команда NIX Solutions займається SEO-просуванням, використовуючи таск-менеджери. Завдяки цьому Клієнти можуть чітко відстежувати на якому етапі знаходиться те чи інше завдання за проектом, а також кількість витрачених на неї годин і т.д. Знайти success story можна на сайті Clutch (B2B рейтинги та відгуки).
Найкращі безкоштовні таск-менеджери
Just Task
Один з найкращих безкоштовних таск-менеджерів – Just Task із симпатичним дизайном та простим управлінням. У ньому можна створювати категорії, які складають завдання з різних сфер життя – домашні відносини, робота, навчання та ін. У кожній категорії можна створити завдання. Тут все досить просто – завдання пишеться, а після виконання видаляється. Такий варіант хороший для тих, кому ліньки розбиратися в різних складних функціях. З додаткових фіч – Just Task дозволяє надіслати завдання поштою. Ця програма – чудовий варіант для тих, кому потрібно щось просте.
Google Завдання
Якщо ви хочете складніший та функціональніший таск-менеджер, рекомендуємо звернути увагу на Google Завдання. У ньому безліч різноманітних функцій. Не всі платні програми мають стільки можливостей. Усі дані, поміщені в таск-менеджер, можна синхронізувати із сервером. Таким чином, можна отримати доступ до них з браузера.
Налаштування дозволяють встановити пароль, щоб захистити дані, змінювати фонове зображення. Google Завдання має календар, тому всі завдання можна побачити у календарній сітці, додавати події тощо. Сюди зручно імпортувати дні народження всіх своїх контактів, щоб зберігати все в одному місці. Надалі ви побачите день народження у списку своїх завдань.
Додати запис ви можете, натиснувши кнопку у вигляді знака «плюс» з будь-якого розділу меню. Завданню можна присвоїти назву, категорію, пріоритет і захистити його паролем. Пункт Дія дозволяє заповнити те, що ви збираєтеся зробити – наприклад, здійснити діловий дзвінок, надіслати листа поштою, зустрітися з кимось. Можна додати час початку та закінчення завдання, тип запису (зустріч, захід та ін.).
Google Завдання – чудова програма, що відкриває великі можливості. Тут є і менеджер завдань, і календар, який підтримує миттєві повідомлення, і нагадування, і можливість скласти список покупок. Проте програма має свої недоліки. Наприклад, не дуже зручний інтерфейс. Спочатку дуже складно розібратися в меню і знайти потрібну функцію, але це справа звички – чим частіше ви будете користуватися програмою, тим швидше запам’ятайте, що і де знаходиться.
GoodTasks
Інша безкоштовна програма GoodTasks – цей таск-менеджер створений для тих, хто працює в команді. Наприклад, якщо ви ведете один або кілька проектів разом із групою людей, напевно, для зв’язку з колегами ви користуєтеся скайпом або поштою. Однак працювати з GoodTasks набагато зручніше, якщо, наприклад, ви хочете переглянути завдання, які були виконані раніше або скласти завдання на певний період. Можна, звичайно, зберігати та перечитувати листи чи повідомлення, створити у своїй пошті спеціальні паки та помістити в них листи колег, але погодьтеся, що це не надто зручно та забирає багато часу. GoodTasks пропонує вам просте рішення.
GoodTasks дозволяє користувачам створювати проекти та завдання, призначати тих, хто їх виконуватиме, проставляти терміни закінчення робіт, вказувати тип завдання, відслідковувати завдання поштою, дискутувати з учасниками проекту, відправляти та отримувати будь-яку кількість файлів, переписуватися всередині програми. Є й інші функції, але цих цілком достатньо для командної роботи над проектом.
Worksection
Як бачите, безкоштовні менеджери завдань розрізняються за функціоналом та призначенням. Сучасні технології дозволяють вибрати ту програму, яка підійде саме вам. Завантажити програми, представлені у статті, можна безкоштовно.
Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.
Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).