Детальніше

Анатолій Смєлов, директор інтернет-напрямку в PCshopGroup™

Смелов Анатолий

За період роботи Владислави в інтернет-магазині електроніки та побутової техніки PCshopGrou вона проявила себе як досвічений  та дуже уважний SEO-спеціаліст. В останньому я впевнився після того,  як побачив файл із величезним списком дефектів, які були допущені безпосередньо на  сайті інтернет-магазину. Я й не думав, що на сайти, який виглядав зовні майже ідеальним, може бути така кількість SEO-помилок та недопрацювань!

Влада ретельно проаналізувала весь наш сайт до дрібниць, вказавши детально що, де та як необхідно оптимізувати, щоб покращити його. До того ж не тільки для пошукових систем, але, в першу чергу, для людей – клієнтів PCshopGroup. На жаль, частина її рекомендацій, що стосувалася безпосередньо деяких технічних оновлень на сайті, так і не була реалізована практично.

Маю відзначити, що внутрішня оптимізація сайту не єдиний коник Владислави.  Вона також  гарно себе проявила в роботі щодо зовнішнього просування сайту в найбільш популярних пошукових системах – Google та Яндекс. Загалом, я би оцінив особисті професійні якості Владислави на відмінно з одним невеличким мінусом – шкода, що наша співпраця тривала не так довго, як би мені того хотілося.

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Категорія: SEO
  • Сподобалося: 0 like
  • Поділитися: