Статті на тему ландшафтний дизайн

2012 року № 16 «Сади Диявола» – рай на Землі »(Плітвицькі озера)

Плітвицькі озера – унікальний витвір природи, справжній рай на Землі з заспокійливою аурою і неповторними пейзажами. Тут праліси перемежовуються з луками (левадами) і колоритними селами. Але найголовнішим достоїнством цих країв є каскад з 16 величних карстових озер, які пов’язані між собою 92 водоспадами.

Статті по ландшафтному дизайну 2010-2011 р

№ 3 «Едемський garden» (Англійська або пейзажний стиль)

Чим відрізняється сад в Едемі від звичайного, земного? В раю цілий рік цвітуть рослини, природа незаймана і природна, а якщо одним словом – ідеальна. Все це так, але і на Землі створюються такі сади. І це ціле мистецтво!

№ 4 «Сам собі режісСАД» (Регулярний або формальний стиль)

Впевнені, що з вас вийшов би чудовий режисер? Чи вважаєте, що цей талант пропадає марно, і думаєте приблизно так: «Була б моя воля, я б втілив свої задумки і всім би показав на що здатний!»?

Рано турбуєтеся, панове! Якщо вас не допускають на сцену і, здавалося б, ніде реалізувати себе в режисерському мистецтві, пропоную нестандартний вихід з ситуації, що склалася – розбийте сад! І найкраще для цього підійде регулярний стиль, він же – стиль Версаль.

№ 5 «Садове чудо світу» (Мавританський або мусульманський стиль)

Іноді про взляд на життя і культуру народу досить красномовно можуть розповісти сади. Їх можна читати як книгу, вникаючи в образи, відчуваючи емоції, розуміючи традиції, осягаючи душу … А сади, про які ми будемо говорити сьогодні – це творіння з казки «Тисяча і одна ніч».

№ 6 «Садовий фен-шуй» (Китайський сад)

Чи знаєте Ви, що є сади, в яких вирощені рослини забарвленням і ароматами пробуджують спогади дитячих років, легковажної юності, нагадують про заповітні мрії? Таким чином Ви вступаєте в духовний контакт з флорою. А це – основа особливо популярного в сучасному світі вчення фен-шуй і пейзажні сади Китаю.

№ 7 «Пасторальний сад» (Сільський (кантрі) стиль)

Напевно, для нашого, слов’янського менталітету найбільш близький саме цей стиль ландшафтного дизайну. Саме він переносить нас в ностальгічний селянський сад. Саме його пейзажі ми найчастіше зустрічаємо в творах російських класиків. Сільський (кантрі) стиль оптимальний для людей, які люблять сади, які не потребують ретельного догляду, але в той же час зачаровують своєю природністю.

№ 8 «Царство ірису» (Стиль модерн)

Чи багато ви знаєте речей, які об’єднували б у собі столітнє протистояння Англії і Франції і рисочки Сходу і Заходу? На перший погляд здається, що такого і бути не може! Але сьогодні я розповім саме про таку річ – це стиль модерн ландшафтного дизайну.

№ 9 «Арт-терапія в саду» (Сенсорний сад)

За шість днів був створений світ. Людям було дано шість органів почуттів. Часом, ми забуваємо, що саме через них потрібно спілкуватися з навколишнім світом, тим самим впливаючи на свій психологічний стан. Тому не дивно, що зараз дизайнери роблять особливу ставку на створення так званих сенсорних садів.

№ 12 «Сад, який живе на даху» (Сад на даху)

З кожним днем ​​наше житло змінюється. На те є свої об’єктивні причини. Починаючи від данини моди і закінчуючи звичайним прагматизмом і прогресом. Тому зараз заміське житло змінило свій зовнішній вигляд. Його архітектурне рішення живе в симбіозі з навколишнім ландшафтом. А поява садів на дахах таких будинків стало ще однією складовою, що дозволяє об’єднати створене людиною і природою.

№ 13 «Камені спотикання» (Рокарій)

Для тих, хто одного разу створив рокарій, він залишається багаторічним хобі (а може навіть і справою всього життя)! І це цілком логічно, адже від споглядання кам’янистого саду отримуєш насолоду. Тут можна влаштувати цілу колекцію різних видів і сортів рослин, а потім все життя спостерігати і вивчати їх. Рокарій додає 3D-ефекту або третього виміру, якого так не вистачає на просторій ділянці. Мабуть, досить аргументів на користь саду, який розтопить будь КАМ’ЯНЕ серце.

№ 14 «Садові аксесуари»

Як «в людині все повинно бути прекрасно», так і в вашому саду все повинно бути не менше чудово. І якщо Чехов уточнював: «і особа, і одяг, і душа, і думки», то складові дивовижної краси присадибної ділянки будуть: і будови, і зелені насадження, і великі декоративні елементи, і дрібні художні деталі. А практично завжди так буває, що саме один невеликий предмет може поставити крапку в колосально виконану роботу! Отже, пора прикрашати сад аксесуарами!

№ 15 «Сад безперервного цвітіння» (Сад в зимовий період)

Навесні в саду нас радують первоцвіти і молоденька, соковита травичка, трохи пізніше – ароматне цвітіння плодових дерев. Влітку – буйство фарб, запахів і звуків. Восени – райдужні листя і фактурні плоди. А що ж взимку? Яка є родзинка у цю пору року? І як зробити, щоб взимку сад не перетворився на похмуру засніжену пустелю?

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Хочете також? Зробіть замовлення на наші послуги

Email для попереднього замовлення *

Телефон

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Дата: 01.01.2010
  • Категорія: Копірайтинг
Хочете також?

Email для попереднього замовлення *

Телефон