Статті про дизайн інтер’єру

2012 р №18 «Міжнародна архітектурна бієнале: код на допомогу»

Проект Росії «i-citi / i-land» від архітектурної майстерні «SPEECH Чобан & Кузнєцов» розділений на дві частини. В одній з них (нижній поверх) розповідається про особливості споруди радянських наукоградів. Для цього була обрана цікава форма: зал перетворили на шпигунську кімнату. Похмуре простір, темні стіни, а в них маленькі отвори, через які можна «підглядати» за екс-секретними об’єктами. Інша частина (верхній поверх) знайомить з концепцією створення «Сколково». Але яким чином! Для того щоб весь простір було пронизане наукою, його забезпечили безліччю QR-кодів. У них міститься вся інформація про іннограді. Відвідувачі її зчитують за допомогою планшетів, які лунають при вході.

2012 р №17 «Готель за мотивами« Калевали»

У самому центрі Гельсінкі, буквально за два кроки від проспекту Маннергейма, знаходиться унікальний готель Klaus K. Неповторна вона тим, що дизайн цього готелю був створений під натхненням від головного національного епосу фінів, «Калевала», який був опублікований в 1835 році Еліасом Леннрота.

2012 р №16 «Готель RAAS в індійському «Місті сонця»

Готель RAAS побудована дизайнерами Нікілендрой і Дхананаой Сінгхом і входить в відновлений за допомогою традиційних матеріалів комплекс будівель фортеці Мехрангарх. 39 розкішних кімнат (з них 7 номерів класу люкс) оформлені в індійському стилі. Вони розташовані в лінійному порядку, щоб по максимуму збільшити кількість номерів, які відкривають перед гостями сенсаційні панорамні види.

Статті про дизайн інтер’єру 2010-2011 р

№ 4 «Мода з народу» (Стиль кантрі)

Стиль кантрі – це три в одному. У дизайні інетерьера це відбивається явною фольклорних, уособленням матеріального світу і пристрастей сільського життя, а також відтвореним народним колоритом. І, хто ж не знає музичний стиль кантрі! Через нього-то і такі важливі аксесуари, адже за допомогою них інтер’єр починає «звучати».

№ 5 «Good« loft »- good luck» (Стиль лофт)

Багато хто думає, що птах фенікс не існує, і ніщо не може бути відроджено з попелу. Зовсім ні! Насправді така казкова метаморфоза здійсненна в світі дизайну інтер’єру. Переконлива тому ілюстрація, коли мимовільна занедбаність і розруха перетворюється в невід’ємну складову шикарного життя – це стиль лофт (від англійського «горище») – найсучасніший сьогодні в нашій країні.

№ 6 «З хай-тек в ХХI століття» (Стиль хай-тек)

Хай-тек – театралізоване технологічне шоу. У ньому дійсність матеріалізується в мінімалізмі і функционализме, а, здавалося б, повсякденне виводиться в категорію колосального.

№ 7 «Поєднання непоєднуваного» (Стиль авангард)

Авангард не сприймає існуючі або застарілі прийоми оформлення, він у вічному пошуку інноваційних способів самовираження. Цьому стилю не властива пропорційність і цілісність. Тут править «тріумвірат» контрасту, експресії і спраги відкриттів. Кажуть, що з «Чорного квадрата» Малевича починається століття дизайну. Можливо, він і є предок сучасного авангарду?

№ 8 «Багато що в малому» (Стиль мінімалізм)

З кожним роком життя все більше набирає обертів. Особливо це відчувають жителі мегаполісів, які практично весь час проводять в шаленому темпі. Квапливий і напористий 21 століття часом безжалісний до тих, хто не має хватки. Але є «філософія свободи», яка може спростити життя, і називається вона – мінімалізм. А її втілення ми знаходимо в дизайні інтер’єру.

№ 9 «Розсовуємо горизонти» (Дизайн мансарди)

Франція дала світові багатьох великих людей, мова дипломатії, століття освіти. Вона асоціюється з центром моди, дизайну, кінематографа, а з її винами і специфічної кухнею мало хто може конкурувати. Але є ще один нюанс: Франція навчила нас розкішно жити в мансарді.

№ 10 «Життя під веселкою» (Використання квітів в інтер’єрі)

Колір – потужна зброя впливу на психологічний стан кожного з нас. Його потенціал практично безмежний. Колір може не тільки викликати почуття щастя і смутку, веселощів і зневіри, а й створювати ефекти спеки і холоду, простору і тісноти. Тому, при виборі того чи іншого тону необхідно ретельно все продумати.

№ 11 «Світ під себе» (Як підібрати інтер’єр, з огляду на свій психотип)

Дизайнери, психологи, повторюючи за англійським юристом XVII в. Едуардом Коком, в один голос стверджують: «Мій дім – моя фортеця». А це значить, що вдома людина повинна відчувати себе в цілковитій безпеці, відчувати затишок, міг відпочити і забути про будь-якому негативі. З огляду на свій темперамент, в інтер’єрі можна прекрасно компенсувати його «недоліки».

№ 12 «Яскраві квіти – геть від суєти» (Фітодизайн)

Ніщо так не облагороджує приміщення, як рослини. Але для того, щоб вони гармонійно виглядали в вашій оселі, необхідні певні знання, починаючи від обліку особливостей декорируемого інтер’єру і закінчуючи колористикою. Розібратися у всіх цих тонкощах нам допоможе фітодизайн.

№ 14 Інтер’єр з душею (Екостиль)

Мабуть, неправильно вважати, що тільки у людей є душа. Адже не дарма ми одушевляти деякі предмети і вкладаємо ДУШУ в улюблену справу. Це безпосередньо стосується і дизайну інтер’єру, особливо одного з найбільш затребуваних сучасних стилів – еко, або, як його ще називають у Франції, «натюрель».

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Хочете також? Зробіть замовлення на наші послуги

Email для попереднього замовлення *

Телефон

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Дата: 01.01.2010
  • Категорія: Копірайтинг
Хочете також?

Email для попереднього замовлення *

Телефон