Які види страхування доступні українцям у компанії «ВУСО»

  • 2.4.2024
  • Автор Владислава Рикова
  • Категорії: Новини

Фінансові проблеми простіше попередити, ніж вирішити вже після того, як вони настали. Бувають непередбачені ситуації, яким не можна запобігти (наприклад, стихійні лиха, напад вандалів, тварин). Для захисту від видатків у таких ситуаціях варто оформити страховку.

Наявність поліса сьогодні – це впевненість у завтрашньому дні. У деяких ситуаціях це обов’язково. Наприклад, на кожен транспортний засіб щорічно необхідно оформляти автоцивілку. Також перед подорожжю за кордон відкривають медичне страхування, щоб без проблем користуватися медичними послугами за кордоном.

виды страхования

Чому варто звернутися до компанії «ВУСО»

Компанія пропонує своїм клієнтам різні варіанти програм на будь-які випадки життя та працює строго в рамках українського законодавства. Придбати страховий поліс тут можна онлайн, немає необхідності їхати у відділення та стояти в черзі. Оплату легко здійснити з будь-якої банківської картки на сайті, після чого документ прийде на електронну пошту.

Роздруковувати страховку не потрібно, достатньо зберегти на своєму смартфоні та показувати на вимогу. Деякі види полісів (наприклад, “Зелена карта” або туристичне страхування) працюють за кордоном. Це означає, що звернутися до компанії «ВУСО» можна, перебуваючи за межами України. При цьому клієнт отримає у розпорядження перекладача.

Компанія швидко нараховує виплати без зайвої тяганини та тривалої оцінки збитків. Для кожного виду страховки діють певні ліміти, але можна вибрати програму з великою сумою або розширити її. Прихованих умов у договорах немає, отримання компенсації у разі настання страхового випадку гарантовано.

Актуальні варіанти страхування

Актуальні варіанти страхування

Для зручності клієнтів компанія відкрила 34 філії, також по всій країні працює понад 20 центрів агентських продажів. На сайті за лічені хвилини можна оформити такі види полісів:

  1. Автоцивілка. Це обов’язкове страхування для автомобіля, яке відкривають та оновлюють щороку як на легкові, так і на вантажні транспортні засоби, моторолери чи мотоцикли.
  2. КАСКО. Добровільне страхування, що покриває як відповідальність водія перед третіми особами у разі аварії, так і пошкодження авто внаслідок стихійних лих, дій вандалів тощо. Страхова компанія ВУСО пропонує окрему програму для захисту від військових ризиків.
  3. Добровільне медичне страхування. Це можливість негайно скористатися медичною допомогою, а також отримати компенсацію за стаціонарне або амбулаторне лікування, діагностику, купівлю ліків.
  4. Туристичне страхування. Необхідно перед виїздом за кордон – за його відсутності навіть за консультацію лікаря в іншій країні доведеться заплатити дуже велику суму.
  5. «Зелена карта». Це міжнародний аналог ОСЦПВ, який оформлюють перед виїздом за кордон на своєму автомобілі.

На сайті також можна оформити страхування нерухомості (як власної, так і орендованої).

Custom Gravatar
Владислава Рикова

Експерт з юридичного маркетингу. Керівник маркетингового агентства MAVR.

Бізнес-ступінь “Майстер ділового адміністрування” (MBA).

Share
This
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання