Детальніше

Тетяна Шевченко, керівник відділу маркетингу RZ-market (ТОВ “Основа-маркет”)

Татьяна ШевченкоНам було легко обрати виконавця на лінкбілдинг, оскільки раніше ми вже мали позитивний досвід співробітництва з РРС.

Хочу зазначити, що таку складну послугу категорично не можна замовляти, якщо замовник не має інхаус спеціаліста з SEO. Тому що побудова посилального завжди неминуче торкається питань внутрішнього SEO. Насамперед, оптимізацію посадкових сторінок: генерування або оптимізація контенту, розширення СЯ та кластеризація, мета-теги, зображення тощо. Адже якщо постійно не проводити SEO налаштування на сайті, то самі по собі посилання мало що дадуть. І це мають робити інші «руки», а не лінкбідер безпосередньо. Крім того, необхідна експертна оцінка результатів усередині компанії.

Оскільки побудова профілю посилання – це робота в довгу, то тут особливо важлива чіткість і злагодженість дій виконавця та інхаус фахівця.

Це означає насамперед швидкий обмін інформацією та швидке прийняття рішень. У нас так: усно, документи, голосові повідомлення, відеоінструкції, посилання на публікації. Канали зв’язку: месенджери, зум-конференції; телефон – рідко.

Також для ведення проекту потрібен доступ до загальних документів планування, у нас це представлено у вигляді кількох Google таблиць. Обов’язкова звітність за результатами. Форми звітності та загальні документи планування пропонує виконавець, що дуже зручно. Також важливо, що співробітники компанії завжди на зв’язку у робочий час.

Загалом, результатами за посилальним ми задоволені. Продовжуємо співпрацю.

Веденням проекту ми також дуже задоволені. Важливість менеджменту особливо відчутна при порівнянні роботи з іншими підрядниками, яким треба нагадувати про оформлення договору, своєчасне подання звіту про роботу, складання планів та ін., при цьому на зв’язку вони далеко не завжди. На таких виконавців йде купа непродуктивного часу. Але виходить, що все це можна виявити тільки з часом, вже після початку робіт.

Особливо ще хочу зазначити, у термінах маркетингу, що куплений продукт (послуга лінкбілдингу) з цим виконавцем завжди перевершує очікування: як постійний партнер МАВР, я маю можливість отримувати консультації по всьому спектру SEO, будь то РРС, просування в соцмережах, на Ютубі, оцінка методик та технологій SEO.

Якщо загалом дати оцінку роботам маркетингового агентства «МАВР», то це: компетентність, чіткість, швидка взаємодія, результативність. Дуже рекомендую як партнера!

Тетяна Шевченка,

керівник відділу маркетингу та реклами ТОВ «Основа-маркет»

07.02.24

Читайте також кейс «Як український інтернет-магазин промислової фурнітури збільшив видимість у пошукових системах у 7 разів»

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Категорія: PPC, SEO
  • Сподобалося: 6 like
  • Поділитися: