Детальніше

Роман Рябов, керівник оціночної компанії “Дельта-Консалтинг”

Доброго дня, мене звуть Рябов Роман, я керівник оціночної компанії «Дельта-Консалтинг» з Харкова.

Хочу подякувати агенції МАВР та керівниці Владиславі Риковій за допомогу в оформленні нашого акаунту в Google My Business. Нам було необхідно грамотно та правильно оформити обліковий запис нашої компанії в Google My Business на Google-картах, щоб клієнти змогли нас ефективно та швидко знаходити.

Компанія MAVR проаналізувала цільову аудиторію, проаналізувала наш бізнес та швидко, ефективно допомогла оформити профіль нашої компанії, наповнити його необхідною інформацією та даними. І відповідно тепер наші клієнти можуть знаходити нас на Google-картах, писати нам у повідомлення в Google My Business, бачити графік нашої роботи, бачити всі послуги та акції, які пропонує наша компанія. Виконано велику комплексну роботу. Ми дуже вдячні агентству МАВР за занурення у наш бізнес, деталі, за час та результати. Наші клієнти знаходять нас на Google картах, ми змогли стати більш видимими в інтернеті, в пошуковій системі Google і відповідно можемо залучати більше клієнтів і відвідувачів, як на наш основний сайт, так і в наш профіль в Google My Business.

Крім цього, хочу окремо подякувати Владиславу Рикову за допомогу у складанні email-розсилок для нашої компанії, за консультації у сфері маркетингу, за дуже професійний, системний, грамотний підхід в інтернет-маркетингу та за масу корисних порад, які ми отримали від співробітників агентства МАВР. Дякую.

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Категорія: Email-маркетинг, SEO
  • Сподобалося: 0 like
  • Поділитися: