Мінімальна вартість за відвідувача
Миттєвий ефект
Гарантія показів/кліків
Коригування в режимі реального часу

Замовити контекстну рекламу

Одним із найефективніших інструментів для отримання результатів від рекламної кампанії в Інтернеті є контекстна реклама. Цей вид рекламної активності дозволяє розміщувати рекламні повідомлення у видачі пошукових систем, а також на сайтах, які є нашими партнерами. При цьому покази реклами залежать від контексту: пошукових запитів користувача, відвідуваних сайтів, контактної інформації, яку користувач дозволяє розміщувати, реєструючись у пошуковій системі. Контекстна реклама стала популярною та затребованою завдяки своїм особливостям, які по багатьом параметрам перевищують плюси інших видів реклами в Інтернеті:

 • з допомогою контекстної реклами Ви отримуєте потік відвідувачів, що стосуються Вашої цільової аудиторії;
 • із першого дня запуску кампанії зростають продажі з Вашого сайту;
 • Ви платите не за покази оголошення, а за кліки по ньому, тобто, Ви витрачаєте рекламний бюджет тільки на тих, хто зайшов на сайт;
 • має гнучкі налаштування (час показу оголошення чи рекламного блоку, регіон, вік, стать відвідувачів, їх інтереси, тощо);
 • у Вас є можливість оперативно вносити зміни в ході кампанії – змінювати текст оголошення, а також параметри його показу;
 • замовити контекстну рекламу Google чи Yandex можна, знаходячись у будь-якому куточку України чи світу.

Якщо пошукова оптимізація сайту працює на перспективу, створюючи постійний пошуковий трафік, то контекстна реклама дозволяє отримати потік користувачів із самого початку, коли сайт ще недостатньо оптимізований та розкручений у пошукових системах. Компанія інтернет-маркетингу МАВР використовує в своїх рекламних стратегіях контекстну рекламу в двох основних пошукових системах – Google та Yandex. Перевагами цих двох систем є широке охоплення аудиторії, великі можливості налаштування показу рекламних оголошень, а також доступність великої цільової аудиторії з моменту запуску рекламної кампанії.

kontekstnaya-reklama-sayta

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові надати Вам консультацію з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

Контекстна реклама в Google, Yandex

преимущества контекстной рекламы, инфографика

Контекстна реклама сайту в Google та Yandex достатньо схожа, але має й ряд відмінностей. Реклама GoogleAds показується на сторінці Google з результатами пошуку, а також на сайтах, які беруть участь у партнерській програмі GoogleAdsense. Кількість рекламних оголошень, які розміщуються на пошуковій сторінці, обмежена. Щоб розмістити рекламний блок у бажаному місці, необхідно взяти участь в аукціоні, пропонуючи свою вартість оплати за клік. Чим вигідніше положення рекламного блоку, тим вища його конверсія та вартість розміщення контекстної реклами, яка виражена в ціні одного кліка. Аналогічно відображається й контекстна реклама Яндекс.Директ, а різниця між цими двома системами полягає в невидимому для звичайних користувачів боці. У системах по-різному реалізована структура рекламних кампаній, налаштування параметрів показу, система оплати послуг, робота з ключовими словами та багато іншого. Якщо намагатися розібратися в обох системах самостійно, можна витратити багато часу та коштів, так і не отримавши бажаного результату. Тому кращим рішенням буде звернутися до спеціалістів, які займаються просуванням сайтів у мережі.

Навіщо Вам потрібна контекстна реклама:

 • Вам необхідно швидко підвищити продажі з сайту, не очікуючи на результати від пошукової оптимізації.
 • Ви хочете визначати, скільки буде коштувати відвідування сайту кожним потенційним клієнтом.
 • Ви бажаєте мати можливість гнучко змінювати хід рекламної кампанії, коли це необхідно.
 • Вам необхідні відвідувачі, що належать саме Вашій цільовій аудиторії.

Усе це, та навіть більше, стає можливим при використанні сервісів від найбільших пошукових систем, замовити контекстну рекламу в яких Ви можете в МАВР.

Послуга контекстна реклама в агентстві МАВР

Послуги в налаштуванні та веденні рекламних кампаній за допомогою сервісів контекстної реклами.

Якщо говорити коротко, схема роботи проста – наші спеціалісти розробляють стратегію, виконують налаштування та запуск рекламної кампанії, а також її оптимізацію. Ви – визначаєте мету та маєте повний контроль над ходом кампанії. Ви можете замовити послугу налаштування контекстної реклами як у вигляді окремої послуги, так і в рамках розробки за впровадження маркетингової стратегії просування в інтернеті. Вартість налаштування контекстної реклами визначається тривалістю кампанії, охопленням аудиторії, рівнем конкуренції серед необхідних пошукових запитів. Вартість ведення контекстної реклами складається з двох основних компонентів: вартості оплати на кліки, які додають Вам відвідувачів, та оплати послуг. Мінімальна сума, за яку Ви можете замовити контекстну рекламу в Google та Яндекс, складає 100$. До неї входить базове налаштування реклами та первинний запуск невеликої кампанії в інтернеті.

Як ми працюємо

Під час просування за допомогою контекстної реклами ми відстежуємо хід кампаній та оптимізуємо їх для досягнення максимального результату. При цьому наші фахівці аналізують велику кількість показників, основними серед яких є:

 • ефективність у залежності від часу доби та днів тижня;
 • використовування відвідувачами різноманітних пристроїв для пошуку в інтернеті;
 • вік, стать та інші параметри цільової аудиторії;
 • залежність ефективності кампанії від регіону;
 • залежність результатів від використання ключових слів в оголошеннях.

За допомогою таких дій можна оперативно вносити зміни в перебіг рекламної кампанії, підвищивши її ефективність та значно знизивши вартість кліку.

Зосередьтеся на головному

Звичайно, Ви можете спробувати самостійно запустити та підтримувати контекстну рекламу в пошукових системах. Але, як показує досвід, таке бажання зекономити на вартості просування в абсолютній більшості випадків призводить до марної витрати рекламного бюджету та практично нульовому результату. Без знання тонкощів налаштування й управління системами контекстної реклами Вам доведеться витратити багато часу на те, щоб реклама виправдала саму себе. Тому краще замовити послугу контекстної реклами у професіоналів та зосередитися на бізнесі замість технічних моментів. Грамотне розміщення реклами в Google та Яндекс допоможе отримати неочікувані результати, давши поштовх для подальшого розвитку маркетингової стратегії Вашої компанії.

zakazat-kontekstnuyu-reklamu-yandex

Прайс на послуги контекстної реклами

Створення + комплексне обслуговування рекламних кампаній

від 250$
Створення рекламних кампаній під ключ
Аналіз накопиченої статистики
Оптимізація кампаній на основі отриманих даних
Мінімізація витрат
Звітність із даними про окупність реклами для Клієнта

Створення кампаній під ключ

від 200$
Моніторинг контекстної реклами конкурентів
Створення стратегії рекламних кампаній
Складання якісного списку ключових запитів
Створення яскравих та ефективних оголошень
Об’єднання рекламної системи та системи веб-аналітики (GoogleAnalytics, Яндекс.Метрика)
Перевірка та налаштування конверсії у системах веб-аналітики
Підбір оптимальних позицій показу оголошень та вартості кліка

Аудит рекламних кампаній

від 150$
Пошук слабких місць кампанії
Аналіз причин недоцільних витрат бюджету
Перевірка налаштувань систем веб-аналітики (GoogleAnalytics, Яндекс.Метрика)
Складання списку необхідних коригувань
Прогноз покращення показників після впровадження змін
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку