Величезне охоплення аудиторії
Нативный формат
Розширена аналітика
Підвищення позицій в органіці

Просування в Твіттері

Мікроблогами у Твіттер сьогодні користується понад 300 мільйонів активних користувачів на місяць. Ця соціальна мережа спочатку позиціонувалася як спільнота для обміну короткими повідомленнями, довжина яких не перевищує 140 символів. Попри невеликий розмір постів, просування акаунту у Твіттері є одним з перспективних маркетингових напрямків при розкручуванні бізнес-проектів.

За допомогою грамотного позиціонування в Twitter компанія може вирішити відразу кілька завдань:

 • привернути увагу потенційних покупців товарів або послуг;
 • утримати інтерес цільової аудиторії;
 • розширити канали залучення клієнтів;
 • відкрити новий, перспективний напрям в просуванні бренду.

Одна з головних переваг цієї соціальної мережі – можливість миттєвого оповіщення тисяч підписників про появу актуальної інформації. До того ж сьогодні з’явилося безліч нових можливостей для поширення цільової реклами після створення бізнес-акаунту вашої компанії або бренду.

Твіти, хештеги та інші «фішки»

Безліч зірок шоу-бізнесу, політичних діячів і громадських активістів мають власні акаунти в Twitter. І кількість їх підписників становить багатомільйонну аудиторію, яку ніяк не можна залишати без уваги при просуванні у Твіттері товарів або сервісів.

Які ж основні показники популярної соціальної мережі:

 • чоловіків в Twitter більше, ніж жінок;
 • середній вік аудиторії становить 20-45 років, тобто це найбільш активна частина населення, яка найчастіше відкрита для нових пропозицій;
 • більше ніж 60% користувачів перебувають в англомовних країнах, тому якщо ваша компанія планує виходити на світовий ринок, на Твіттер варто звернути найпильнішу увагу;
 • кількість російськомовних читачів – 12 мільйонів, в Україні в Twitter зареєстровано 500 000 осіб, але ці цифри постійно зростають.

Тепер трохи про особливості соціальної мережі. Тут немає звичних для ВК або Фейсбуку сторінок друзів, але замість них є підписники (фоловери). І після того, як користувач підпишеться на ваш профіль, він автоматично буде бачити всі нові твіти. Повідомлення будуть з’являтися в його стрічці, і потім ними можна ділитися зі своїми підписниками.

Для швидкого поширення новини через мережу використовуються хештеги. Це ефективний і безкоштовний спосіб заявити про себе багатотисячній аудиторії або презентувати нову послугу.

Швидкому поширенню новин і свіжих висловлювань від лідерів думок сприяють ретвіти та цитати. З їх допомогою про яку-небудь важливу подію зможуть дізнатися мільйони користувачів, немов по сарафанному радіо.

Етапи розкрутки в Твіттер

Завдяки універсальності ця соціальна мережа добре підходить для просування як великих, так і невеликих бізнес-проектів. Рекламна кампанія в Twitter не має нічого спільного з агресивним освоєнням нових ринків. М’який і поступовий вплив на клієнтів здійснюється через якісний контент і постійну присутність в новинах.

Довірити завдання просувати власний бренд досвідченим маркетологам – це виправдане та ефективне рішення для компаній, які орієнтуються на результат. Після розробки стратегії можна буде приступити до основних етапів розкрутки:

 • створення корпоративного акаунту, якщо його ще немає, або коригування поточного;
 • створення потрібної кількості мікроблогів;
 • залучення великої кількості підписників за допомогою ручного массфолловінгу, флеш-мобів та інших інтерактивних акцій;
 • проведення масштабних рекламних кампаній відповідно до обраної стратегії;
 • налаштування основних маркетингових інструментів і модерація стану акаунту.

Ефективні стратегії просування великих компаній показують, що розкручувати свій бренд у Твіттер – завдання досить тонке. Через обмежену кількість символів досить складно викликати у користувача бажання купити пропоновані товари або послуги. Необхідно не тільки вмістити у твіт цікавий контент, а й зацікавити увагу читача, щоб він в пошуках подробиць перейшов на корпоративний сайт.

Способи просування в Twitter

Процес розкрутки сайту компанії або нового бренду значно прискорить розміщення реклами в популярних мікроблогах. Тисячі користувачів з різних країн звикли довіряти своїм кумирам, тому кілька твітів про ваш товар або послугу зможуть привернути увагу найширшої аудиторії.

Основні способи заявити про свій бренд мільйонам фоловерів у Twitter:

 • Розміщення рекламних твітів, які будуть регулярно показуватися в стрічках ваших підписників. Ці повідомлення будуть демонструватися зі спеціальною позначкою, щоб виділятися на тлі інших постів.
 • Реклама компанії чи бренду за допомогою попадання його назви в тренди. Розробники передбачили можливість виділяти тренди дня, в яких відображаються найбільш обговорювані та популярні теми. Такий відбір допомагають зробити ключові вирази та хештеги, які зустрічалися у твітах у всій мережі в цей день.
 • Залучення нових фоловерів за допомогою демонстрації акаунту вашої компанії в блоці «Кого читати» (Who to follow). Це своєрідна рекомендація для підписки, яка дає можливість значно розширити аудиторію і залучити підписників з різних сегментів.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Експерти MAVR завжди готові проконсультувати Вас з питань розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті!

Один з ефективних інструментів просування – массфолловінг, коли в добу кількість підписників може збільшуватися на 200-500 осіб. Цей процес потрібно організувати грамотно, щоб не отримати бан.

Добре привертають увагу аудиторії й різні заходи. Потрібно лише розробити цікавий сценарій для флеш-мобу або іншої інтерактивної акції, підібрати правильні хештеги та розмістити твіти у популярних експертів.

Рішення замовити розкрутку у Твіттері – цілком виправдане з економічної точки зору. Досвідчене маркетингове агентство зможе вивчити цільову аудиторію вашої компанії, створити корпоративний обліковий запис, а також регулярно розміщувати актуальний контент. Якщо грамотно підійти до запуску кампанії, підвищення впізнаваності бренду стає помітним вже через кілька місяців.

Ціни на послуги SMM стартують від 200 дол.

Замовити Розкрутку в ТвіттеріЗамовити Послугу Зараз
Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Залишити заявку