Детальніше

Трубкін Валерій Миколайович, директор компанії АвтоЕкспрес

АвтоЭкспресс МАВР займається розвитком та просуванням нашої компанії АвтоЕкспрес. Із компанією та її директором Владиславою Риковою ми співпрацюємо вже другий рік поспіль. Я хочу висловити подяку , бо я в захваті від неї особисто та всієї команди агентства!!!

Чому?

Ми відчуваємо себе в надійних руках. . Просування сайту – це марудна справа, яка вимагає взаємних зусиль та взаєморозуміння. Тут дуже важливими аспектами є оперативний зворотній зв’язок, гнучкість у підходах до справи. А відповідальність та чуйність   у стосунках з клієнтами – головні плюси компанії МАВР! Нестандартне мислення та різноманітність підходів до роботи допомагають вирішити будь-які завдання.

Завдяки професіоналізму команди МАВР зріс та продовжує зростати рейтинг сайту. А завдяки якісно складеним аналітичним звітам щодо просування сайту, які ми отримуємо щомісячно, ми завжди маємо повне уявлення про ефективність нашої праці, конкурентів та можемо планувати подальші наші дії на ринку надання транспортних послуг.

Приємно мати справу з експертами. Те, що МАВР – експерт у галузі інтернет-маркетингу, ми пересвідчилися під час спільної роботи. Співробітники компанії самі постійно підвищують рівень знань і нам, своїм клієнтам, надають таку можливість. У рубриках «SEO, SMO, Маркетинг» на сайті vlada-rykova.com завжди можна знайти для себе цікаву та корисну інформацію.

Бажаємо Вам успішного розвитку на ринку інтернет-маркетингу, що розвивається нестримними темпами!

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Категорія: SEO, SMM
  • Сподобалося: 1 like
  • Поділитися: