Детальніше

Тетяна Теплова, Наталя Романова, засновники, ідейні натхненники компанії «RussiaWayIn»

Романова

Із Владиславою Риковою ми працюємо не так давно, проте за цей час у нас у нас склалася певна думка про неї та її команду.

Спочатку перед нами стояло непросте завдання – просування нашого проекту в закордонних соціальних мережах. За були згодні взятися багато людей, але досвід показав, що не всім це під силу. Знайти грамотного  smm-спеціаліста виявилося дуже важко.

Владислава та її команда взялися за наш проект. Нам було надано план розвитку кампанії в мережі Facebook и Instagram. Владислава зробила аналіз наших конкурентів, присутніх у соціальних мережах. Були запропоновані рекомендації щодо загального просування нашого проекту.

На сьогоднішній день іде інтенсивна робота над залученням підписників, добір та крос-постинг у туристичних спільнотах. Запущено таргет. Маємо гарні результати.

Згідно домовленостей, контент-план на наступний місяць опублікувань надходить завжди в термін. Самі публікації в гарному виконанні, написані якісною англійською мовою ( що для нас надзвичайно важливо), супроводжуються відмінним візуальним рядом.

Владислава та її команда завжди на зв’язку  та готові пояснити, запропонувати стратегію та обрати подальшу тактику поведінки. Не дивлячись на те, що ми знаходимося в різних містах, у нас відчувається ефект постійної присутності дівчат та їх участі в проекті.

Будемо працювати й надалі!

Є питання? Не відкладайте, отримаєте відповідь прямо зараз Задати питання
Про проект
  • Категорія: SMM
  • Сподобалося: 0 like
  • Поділитися: